Soudal Multibond SMS 35 Toptan Ürün Fiyatları

Multibond SMS35 ürünü tüm Soudal markalı ürünler gibi tam kurumasının ardından daima elastiktir. Multibond Sms 35 ürünü tek bileşenli, yüksek kaliteye sahip ve aynı zamanda yüksek yapıştırma & dolgu malzemesi olarak bilinmektdir.

Soudal Multibond SMS 35 Toptan Ürün Fiyatları için 0216 314 56 40 numaramızı arayabilir ve sizlere en iyi fiyatları verecek olan müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Kanyon Yapı Soudal markalı ürünlerin tamamını Türkiye’nin tüm illerinde sizlere ulaştırmaktadır. Ulaştırmış olduğu ürünleri muhteşem ambalajlama teknikleri ile “0” hata ile sizlere sunan firmamız son yıllarda komşu ülkelerden gelen talepleri de aynı kalitelerde değerlendirmekte ve komşu ülkelerimize SOUDAL markalı ürünleri çok uygun fiyatlardan sunmaktadır.

Soudal Multibond SMS 35 ürünü manuel veyahut pnömatik derz dolgu tabancası ile uygulanabilir. Uygulama yapıldığında önerilen sıcaklık +5 derece ile +35 derece arasında olması önerilmektedir. Ürünü uygulamanızın hemen ardından ve kurumasından hemen önce fix all temizleyicisi ile temizlemeli ve uygulama işleminizi tamamlamalısınız.

MULTIBOND SMS-35 Ürünü Bazı Uygulama Alanları

Soudal markasına ait Multibond Sms 35 ürünü tüm inşaatlarda ve yapı endüstrisinde sızdırmazlık ve yapıştırma sağlamaktadır. Mutfak ve sıhhi alanlarda küf oluşumu için dirençli olan bu ürün bu sorunlarla karşılaşan herkes için önerilen ve kullanılan bir üründür. Titreşim konstrüksiyonların yapısal bağlanması ve yapıştırılması uygulamalarında kullanılan Multibond Sms 35 ürünü zemin derz dolgusu olarak da uygulanabilmektedir. Doğal taşların sızdırmazlığı ve yapıştırılmasında da kullanılan bu ürün mermer, granit taşlarında en çok tercih edilmektedir.

Multibond Sms 35 Ürünü Bazı Özellikleri

Soudal markasına ait olan Multibond Sms 35 ürünü kolay işlenebilirlik ve sonlandırma özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Yüksek yapıştırma gücüne sahip olan bu ürün su bazlı boya ile boyanabilir özelliğine sahiptir. Ürün uygulanma alanındaki kuruma işleminin ardından dahi daima elastik olarak hayatına devam etmektedir.

Multibond Sms 35’in Performans Beyanı

Ürün tipinin özgün tanımlama kodu: Soudal Multibond SMS-35 İnşaat malzemesinin amaçlanan kullanım veya kullanımları: İç ve dış uygulamada bina cephesi için sızdırmazlık malzemesi. Sıhhi tesisat bağlantıları için sızdırmazlık malzemesi.

İç uygulamalarda yaya yürüyüş yolları için kullanılan sızdırmazlık malzemesi. uygun uyumlaştırılmış teknik tanımlama doğrultusunda: EN 15651-1:2012: TYP F – EXT-INT EN 15651-3:2012: TYP S: SINIF XS1 EN 15651-4:2012: TYP PW-INT İnşaat ürününün süreklilik performansını değerlendirme ve doğrulama sistemi veya sistemleri, Ek V’de düzenlenmiş şekliyle: Sistem 3:

Temel özellikler Sistem 3: yangına reaksiyon olarak 11(5) maddesi uyarınca gerekli olarak, üreticinin adı ve iletişim adresi: Soudal NV, Everdongenlaan 18-20, 2300 Turnhout, Belgium Onaylanmış kuruluş: GINGER CEBTP, NB 0074 Ürün Tipi Tayini 3 sistemi kapsamında gerçekleştirilmiştir.

Sizlerde bu muhteşem özelliklere sahip ürüne sahip olmak istiyorsanız hemen hiç zaman kaybetmeden firmamıza ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlardan sizlere ürünü toplu alımlarınızda sunacak olan Kanyon Yapı sizlere bir telefon kadar uzak, HEMEN ARAYIN..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir