Soudal Silirub AQ Akvaryum Silikonu Toptan Fiyatları

Balıklara zarar vermeyen yapıdaki asetik akvaryum silikonu olarak da bilinen Soudal markasına ait SİLİRUB AQ ürünü için en doğru yerdesiniz. Firmamız Kanyon Yapı olarak uygun fiyatlardan sizlere hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Mastik ve Silikon grubunda bulunan Silirub Aq ürünü tek bileşenli asetik akvaryum silikonudur, yüksek kaliteli bir ürün olan Silirub Aq tamirat işlemlerinde akvaryum yapımında öncü bir ürün olan SOUDAL markasının en çok satılan ürünleri arasındaki bu ürün hem yapıştırma hem de sızdırmazlık amacı ile kullanılmaktadır.

Yapışma alanı cam olarak bilinen bu ürün cam malzemelere çok iyi derecelerde yapışma sağlamaktadır. Temiz metal, çok yağsız ahşaplar, camlar, silikon reçine, volkanize silikon kauçuk, seramik, doğal ve sentetik elyaf ürünleriyle beraber boyalı ve plastik yüzeylere yapıştırma sağlanabilmektedir.

Soudal Silirub AQ Asetik Akvaryum Silikonu kesinlikle balıklara zarar vermemektedir. ISO 11600-F&G-20LM’ye uygun sertifikalara sahip olan bu ürün ozon, uv ışınlarına dayanıklıdır. Sıcaklık artışlarına da muhteşem dayanıklılık gösteren ürünümüz %100 silikon esaslıdır. Soudal markasının Silirub Aq ürünü kesinlikle solvent içermeyen bir üründür. En iyi fiyatlı soudal markalı ürünleri daima Kanyon Yapı firmasından temin edebilirsiniz.

Soudal Silirub AQ Asetik Akvaryum Silikonu çok hızlı kuruma yapmaktadır. Bir çok yüzeye de muhteşem yapışma özelliği bulunan bu ürün küf ve neme karşı da son derece dayanıklı bir şekilde faaliyetlerini sürdürebilen bir özelliğe sahiptir. Ürün uygulandığı alanlarda temas etse dahi temizlik malzemelerine karşı dayanıklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hızlı kargo ile bulunduğunuz adrese bu ürünü istediğiniz miktarlarda ulaştırabilmekteyiz.

Soudal Silirub AQ Asetik Akvaryum Silikonu uygulanamsının ardından yani tamamen kürlenmesinin ardından kesinlikle yüksek ısılara karşı dirençlidir. Asla çatlama, büzülme ve yaşlanma yapmaz. Solmaya karşıda mükemmel dayanıklı olan bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olmak için firmamıza 0216 314 56 40  numarasından hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Kanyon Yapı daima en iyi ürünleri bünyesinde bulundurur ve bünyesinde satışa sunduğu tüm ürünlerde piyasanın çok daha altında fiyatları sizlerle buluşturur. Türkiye’nin her yerine gönderim yapabilen firmamızı aramadan asla karar vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir