Soudal Soudaflex 40 FC Derz Dolgu Fiyatları

Soudal Soudaflex 40 FC Derz Dolgu Fiyatlarının en iyileri daima KANYON YAPI’da.. Derz dolgu malzemeleri arasındaki yerini daima en üst seviyelerde tutan soudaflex 40 FC’nin uygulanması da oldukça kolaydır. Yüksek kalitede ve tek bileşenli olarak karşımıza çıkan bu ürün yapıştırma uygulamalarında ve sızdırmazlık uygulamalarında yüksek katsayıya sahiptir. Poliüretan bazlı derz dolgu malzemeleri arasında bulunan bu ürüne sizlerde istediğiniz adetlerde vereceğiniz siparişlerle beraber sahip olabilirsiniz.

Farklı renk grupları bulunan ürün antrasit gri, beyaz, gri, kahverengi, kırık beyaz, oksit kırmızı ve siyah olarak karşımıza çıkmakta..

Soudal ailesinin en çok kullanılan ürünleri arasında bulunan Soudaflex 40 FC çok kolay uygulanabilmektedir. Sertleşme sonrasında kalıcı elastikiyet özelliği de bulunan bu ürün alanında bir çok malzemeye en iyi şekilde yapışma sağlayabilmektedir. Bir çok kimyasallara da mükemmel direnç sağlayacak olan ürünümüz UV ışınlarına karşı diğer soudal markalı ürünlerin tamamında da olduğu gibi muhteşem dirençlidir. Beton uygulamaları için geliştirilmiş olan bu ürün en çok geliştirilmiş olduğu beton alanında da kullanılmaktadır. Sizlerde uygulama alanlarınızı bizi arayarak bize iletebilir ve alanınız ve projeleriniz için en iyi ürünleri müşteri temsilcilerimizden anında öğrenebilirsiniz.

Soudal markasının bir çok uygulama alanı için özel ürünü bulunmaktadır. Bu nedenle bizi arayabilir ve aklınız karışmadan en doğru ürünü tercih edebilirsiniz.

Soudal 40 FC ürünü inşaat sektörünün tamamında yapıştırma ve sızdırmazlık uygulamalarında kullanılabilmektedir. Titreşimli konstrüksiyonlarda yapısal yapışma için de tercih edilen bu ürüne muhteşem fiyatlardan firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Kanyon Yapı’ya Türkiye’nin yer yerinden 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Soudal 40 FC Kullanım Detayları
Yöntem: Derz dolgu tabancası
Uygulama sıcaklığı: +5°C +35°C arası
Temizleme: Kullanımdan hemen sonra beyaz ispirto ile
Sonlandırma: Doku oluşumundan önce, sabunlu çözelti ile
Onarım: Aynı ürün ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir