Soudal Ürünleri En Uygun Fiyatları Burada !

Avrupa’nın en büyük mastik ve köpük yapıştırıcı üreticisi firması olan Soudal’ın kuruldupu 1966 yılından bu güne halen daha aile şirketi olarak yönetildiğini biliyor muydunuz?

Soudal markası dünya genelinde bilinen ve çok fazla tercih edilen güçlü bir markadır. İnşaatlarda, endüstriyel alanlarda, kanallarda dünya genelinde 130’danf azla ülkede kullanıcılara 50 yıldan fazla zamandır ulaşmaktadır. 5 kıtaya yayılan ve dünyada bulunan 19 üretim tesisiyle soudal en iyi teknikleri ve lojistik destekleri de aynı zamanda sağlamaktadır.

50 yıldan daha uzun süredir ürünlerini sunan SOUDAL Markasına ait bir çok ürüne firmamız aracılığı ile ulaşabilir ve en uygun fiyatları nerede olursanız olun KANYON YAPI’dan temin edebilirsiniz. İşe yarayan ürünler üreten ve kaliteli ürünlerini ihtiyaca özel olarak da sunan firma aynı zamanda satıştan sonraki destek hizmetleri ile de bu şekilde yükselmenin temelini sağlam atmıştır.

Dünya’da bilinen Soudal markasının en uygun fiyatlı ürünlerini temin etmek istediğinizde adrese bakmadan hemen arayabileceğiniz numara firmamızın numarasıdır. Çünkü Kanyon Yapı sizlere nerede olursanız olun dilediğiniz adetlerde SOUDAL markalı ürünleri adresinize kadar ulaştırabilmektedir.

Daima kaliteli ürünleri sağlama konusunda önde gelen firma olan Soudal, 1992 yılında ISO 9002 onayı almıştır. PU köpük, mastik, yapıştırıcı ve rutubet yalıtımı alanındaki ürünleri ile piyasanın lideri konumunda bulunan bu marka kaliteli ürünleri ile müşterilerinden gelen beklentileri daima karşılamaktadır. ISO 9001 Kalite sistemi, kurulum,üretim ve hizmette kalite güvencesi için bir model teşkil etmektedir. Kuruluşun tüm bölümlerini, tüm çalışanlarının benimsendiğinin felsefesini kapsamaktadır.

Soudal ürünleri bir çok kuruluşun yerel ve ulusal anlamda da onayını almıştır. Bu bağlamda sizin aradığınız herhangi bir soudal markalı ürünü incelemek isterseniz sitemizde yer alan soudal kategorisini ziyaret etmeniz ve bu alanda tüm ürünleri tek tek kendilerine ait özellik, belge ve resimlerle incelemeniz yeterli olacaktır.

Merak ettiğiniz tüm bilgiler ve soudal ürün fiyatları için bize 0216 314 56 40 numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir