Storm ve Sterling Ağır Yük Cephe Makasları

Storm ve Sterling Ağır Yük Cephe Makasları olarak paralel plus ağır yük cephe makası ürününü Kanyon Yapı kalitesi ve güvencesi ile sizlere tanıtmaktayız. Tanıtımını yaptığımız bu ürün ile ilgili detaylı bilgi almak, siparişlerinizi vermek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız üzerinden firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Global bir standardı bulunan Securistyle İngiltere merkezli hizmet veren ve ürünlerinin tamamı İngiltere ülkesinde, üstün kaliteye ve standartlara sahip bir şekilde üretilen ürünlerdir. Çözüm getirmeye, farklı seçenekler sunmaya devam eden markanın cephe makaslarında dünya üzerinde ilk sıralarda yer aldığını bilmenizi isteriz. Firmanın ürettiği cephe makasları üretim hatasına ve paslanmaya karşı tam 12 yıl garantilidir.

Yani satın alacağınız ürün 12 yıl içerisinde bir üretim hatası bulunursa, paslanma durumu yer alırsa koşulsuz değişim sunmaktadır. Ağır yük cephe makasları arasında bulunan ürünlerin en iyilerini üreten firma üründe 304 paslanmaz çelik kullanmaktadır ve ürün yüksek korozyona karşı dayanıklı, uluslararası standartlara uygun bir üründür.

Sterling ve Storm isimli ağır yük cephe makasları 2500 mm yüksekliğe ve 180 kilogram ağırlıklara kadar kullanıldığı yerdeki kanatlara uygundur. Balanslı bir çalışma sistemi bulunan ürün cephedeki kanadın istenen pozisyonda rahat bir şekilde açık kalmasını sağlamaktadır. Piyasada bulunan 2. 3. kalite ürünlerin yanında kullanacağınız bu ağır yük cephe makasının uygulaması da oldukça rahattır. Ürün 200 kilograma kadar olan kanatlarında aynı zamanda manuel olarak kumanda edilmesine olanak sağlayabilen bir üründür.

Sizlerde Sterling ve Storm Ağır Yük Cephe Makasları ile ilgili merak ettikleriniz, sipariş ve fiyat talepleriniz için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilir ve alanında uzman personellerimizin nerede olursanız olun, ürünlerin sevkiyatını en hızlı, en rahat ve en sorunsuz bir şekilde ulaştırmasını talep edebilirsiniz.

Kanyon Yapı olarak yapı ekipmanları ve sitemizde yer alan ürünlerin tamamını Türkiye’nin tüm illerine ve ülkemizin komşu ülkelerine ulaştırmaktayız. Bizi aramadan karar vermeyin.