T-Pim Askı Pimleri ve Baskı Çıtaları Fiyatları

T-Pim Askı Pimleri ve Baskı Çıtaları Fiyatlarını en iyi şekilde öğrenebileceğiniz adres KANYON YAPI’nın iletişim sayfasında yer almaktadır. T-Pim Askı pimleri perde yalıtımlarında kullanılan bir elemandır. Perde yalıtımlarında korunma amaçlı kullanılan ısı yalıtım plakalarının dolguları esnasında duvarda daha güvenli durmasını sağlayan bir nevi sabitleme elemanlarıdır.

T-Pim Askı Pimleri ( İZOPİM ) taşyünü levhalarda, drenaj levhalarında ve ısı yalıtım ürünlerinin duvarlada sabitlenmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Havalandırma borularının da yalıtımında sabitleme elemanı olarak kullanılmaktadır. Perde yalıtımı yapılırken membran üstüne yapıştırılarak ısı yalıtım plakalarında duvarlarda tutunmasını sağlamaktadır. Drenaj levhasının dolguları esnasında binen yüklerin altında birim alanda kullanılmakta olan 6 adet askı pimi sayesinde yüzeye tutunmasını sağlamaktadır.

4, 6, 8 ve 10 santimetre olarak üretilmekte olan askı pimi çivileri aynı zamanda 4 santimetre yapışkanlı metal yüzey tabakası bulunmaktadır. Ürünler 500 adetli kolilerde yer almaktadir. Ürün çok yer kaplamadığı için dilediğiniz kadar alabilir ve stok yapabilirsiniz.

Bu izopim ürünlerinin en uygun fiyatlarını +90 ( 216 ) 314 56 40 numaramızdan bize ulaşarak öğrenebilir ve hemen telefondaki müşteri temsilcimize sipariş verebilirsiniz.

Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun Kanyon Yapı kaliteli kargo güvencesi ve taşıma hizmetleri ile her türlü siparişinizi en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmaktadır. Daha fazlası için hemen bizi arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir