Taşyünü Mantolama Levhası Fiyatları

Taşyünü mantolama uygulamaları ülkemizde tercih edilen en iyi mantolama sistemleridir. Ürünün tercih edilebilmesindeki en iyi neden taşyünü ürünün yanmaz olması ve aynı zamanda da ısı yalıtım oranının oldukça yüksek olması sebebidir. Taşyünü ürün ile yapılan mantolama işlemlerinde %70’lere varan ısı yalıtımları sağlanabilmektedir. Yine aynı uygulama sayesinde ses yalıtımından da yararlanmış olursunuz.

Bazalt taşının eritilmesinin ardından elyaf haline getirilmesi iel taşyünü ortaya çıkmaktadır. Mantolama işlerinde iç ve dış cephelerde uygulanabilen bu ürün ısı ve ses yapıtımında üst düzey yarar sağlamaktadır. Bu mantolama işlemlerinin yapıldığı binalarda enerji ve ısı kaybının önüne geçilmektedir. Kar ve yağmur durumlarında ise su tutma özelliği bulunan taşyünü ürünleri binalarınızın su sızdırmazlıkları için dayanıklı bir hal almasını da sağlamaktadır.

Taşyünü mantolama levhalarında sizlere sunduğumuz ürün iki seri olarak üretilmekte olan bir üründür. Dış cephe sistemlerinde uygulanan mantolama levhası ürünü barındırdığı muhteşem su itici özelliğiyle yüksek yoğunluğu yüzeye dik çekme kuvvetinin dayanımındaki güçlülüğü sayesinde darbe alınan alanlarda kullanılabilecek bir üründür. Mantolama sistemlerinde ısı dirençli ve ses emicili bu ürünleri en iyi fiyatlardan Kanyon Yapı firmamızdan temin edebilirsiniz. Taş yünü mantolama levhası fiyatları konusunda muhteşem fiyatlarımız ile sizlerin hizmetindeyiz..

Taşyünü Mantolama Levhası Ürün Kullanım Alanlarının tek tek yazılmasına gerek olmadığını düşünmekteyiz. Çünkü bu muhteşem özelliklere sahip olan ürüm tüm dış cephe mantolama sistemlerinde kullanıma uygun bir üründür. Dış cephe mantolama sistemlerinin tamamında ses, ısı ve yangın güvenliği amacıyla dahi ülkemizde sıklıkla kullanılmakta olan bir ürün grubudur. Sizlerde Kanyon Yapı güvencesi ve uygun fiyat kalitesi ile bu ürünlere sahip olmak isterseniz bizlere 0216 314 56 40 numaramız üzerinden hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde ulaşabilir ve ayrıca firmamıza sitemizin iletişim sayfasında yer alan mail adresleri üzerinden de siparişlerinizi geçebilirsiniz.

Aklınıza takılan soru ve sorunlar için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Kanyon Yapı Mantolama Ürünleri satışı konusunda İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine gönderim yapabilmektedir.