Teras Çatı Levhaları ( Taşyünü ) Fiyatı

Teras Çatı Levhaları ( Taşyünü ) Fiyatını öğrenebileceğiniz pek çok firma var ancak Kanyon Yapı, taşyünü ürünlerinde sunduğu muhteşem fiyatları sayesinde her zaman ilk tercihiniz olacaktır. Firmamızın kurumsal web sitesinde yapı ekipmanları alanında pek çok ürüne erişebilirsiniz.

Kurumsal web sitemizde taşyünü teras çatı levhası ürünümüzü incemek için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Çatılarda, teraslarda ses, ısı yalıtımlarını yapmak amacı ile kullanılan teras çatı levhaları kaplamasız olan taşyünü plakalardır. Ambalajlarında sizlere ulaştırılacak olan bu ürünler her türlü ahşap veyahut metal çatıda uygulaması yapılabilmektedir.

Sektörün önde gelen malzeme tedarikcisi olan Kanyon Yapı istanbul’da bulunmaktadır. Bölgesinde pek çok firmaya malzemelerinin tedariği konusunda hizmet veren firmamız ülkenin çeşitli illerine de gelen siparişleri en hızlı şekilde değerlendirerek, hızlı ulaşım ağı ile beraber ürünlerini ulaştırmaktadır. Özellikle taşyünü ürünlerinde sunduğu fayda ve seçenekler ile sektörün öncü firmasıdır.

Teras çatı levhaları kaplamasız olarak karşınızda. Camtülü kaplı taşyünü ürünler her çeşitteki eğimde olan metal, ahşap çatılarda kullanılabilmektedir. Isı, yangın ve ses yalıtımı amacı ile kullanılabilmektedir. Pek çok kullanım alanı bulunan bu ürün ile ilgili merak ettiğiniz her türlü soruyu bizi arayarak sorabilirsiniz.

Teras Çatılar için Taşyünü Levha siparişleriniz için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından hemen ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin çeşitli illerine ürün gönderimi yapan firmamızı aramaktan çekinmeyin.