Tij Kesme ve Delme Makineleri

Giesse markasına ait olan bu makine türlerinin tamamı için firmamızdan bilgi alabilmeniz mümkün. Delme makineleri ve tij kesme makineleri için Kanyon Yapı sizlere en kaliteli malzemelerden üretilen ve oldukça fonksiyonel olan bu makineler için faaliyet sunmaktadır.

Tij Delme ve Kesme Makinaları

Giesse PM008 pnömatik kesme ve delme makinesi tij ile ilgili tüm işlemlerin yapılabilmesi amacı ile GİESSE markası tarafından üretilmiş ve dizayn edilmiştir. Makinenin yaptığı işlemlere baktığımızda kesme işlemi, delme işlemi, sadece delme, pim yerleri için belirleme işlemleri, pim çakma işlemi gibi tüm işlemleri pnömatik ekipmanları ile otomatik bir şekilde yapmaktadır. Bu makine kullanıcısına yüksek performans vaad etmektedir.

Makineler arasında yer alan ve muhteşem özellikleri bulunan PM008 isimli makine Giesse markasına ait olan GS008 isimli makine ile aynı computer system ( Bilgisayar Sistemi ) özelliklerine sahiptir. Makine ürün kodu, kanat yüksekliği, kanat genişliği, kol yüksekliği, tij sayısı, uzunluğu vb.. gerekli işlemleri otomatik olarak hesaplamakta ve uygulamaktadır. Diji kesme, delme mesafesine göre de otomatik olarak yerleştirecek olan bir makinedir.

Tij delme ve kesme makinesi GİESSE markasına ait olan bir üründür. Makine yukarıda bahsettiğimiz işlemleri yapabilmek için 3 kanala sahiptir. Kanalların 1.sırada olanı tiji kesebilmekte ve delikleri açabilmekte kullanılmaktadır. 2.Kanal ise pim yerlerini oluşturabilmek amacı için üretilmiştir. 3.Kanal tijleri şekillendirmek amacı ile kullanılmaktadır. Tabi bu makine her bir işlem için operatöre ihtiyaç duyar.

Çalışma
– 24Vdc 3.000 rpm motor ile.– Enkoderli ölçüm.
– Ölçü toleransı ±0.2 mm
-1.500 mm/dak. eksen kaydırma hızı.

Komut ve Kontrol Paneli
– GS-DSA EL.CON. numerik kontrol. – Aydınlatmalı LCD ekran, 20 karakterlikiki satırlı.
– Alfanumerik tipte 31 adet tuş içeren klavye.
– 24Vdc-0.3 A motor çalışmazken, 63 A tam yükte.

Diğer Ekipman
– Veri güncelleme için USB girişi.
– Barkod okuyucu.

Sizlerde bu makine hakkında daha detaylı bilgi almak ve sorularınız için hemen 0216 314 56 40 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Makineler talep edilmesi ve sipariş verilmesi halinde bulunduğunuz adrese kadar ulaştırılacak ve kurulumları yapılacaktır. Aklınıza takılan sorular var ise yukarıda belirtmiş olduğumuz numaralar üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.