Trioplus B1 Yalıtım Örtüsü Fiyatları

Trioplus B1 Yalıtım Örtüsü ürünümüz özel olarak geliştirilmiştir. Trio Plus B1 ürünü üç katmandan oluşmaktadır. Bu katmanların uygulamalar sayesinde sizlere sunacağı özelliklerinden madde madde bahsetmek gerekirse, ürün uygulandığı alanda ateşi ilerletmeyen bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda damlama yapmaz ve duman çıkarmamaktadır. Trio Plus B1 ürünü su geçişlerine direç sağlamakta olan bir üründür. Aynı zamanda havayıda geçiren bu ürün aranan tüm özellikleri bünyesinde barındırmakta olan bir su yalıtım örtüsüdür.

Yangına dayanıklı olan bu ürünün yangına karşı tepkime sınıfı A2-B’dir. Ürün için 110g/m2 birim başına düşen kütle belirlenmektedir. Ürünün rulo ağırlığı ise 8,5 kilogram olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünün rulo ağırlığından bakılarak firmamızı arayarak sipariş vereceğiniz yüklü taleplerinizin tamamı ülkemizin her noktasına rahatlıkla firmamızın geniş ulaştırma ağı sayesinden sağlanabilmektedir. Ürün 1 adet rulosunun boyutu ise 1,5 metreye x 50 metre olarak sunulmaktadır.

Trio Plus B1 ürününü satın alarak yapılarınız için maksimum faydayı elde etmiş olacaksınız. Yangın, kimyasal bir olaydır. Yangın oluşması için; tutuşma sıcaklığı, oksijen ve yanıcı maddenin bir araya gelmesi gerekir. Yangınlar genellikle istem dışı olaylardır ve hemen kontrolden çıkar. Yangın yalıtımı önemlidir. Yangının yayılması çok hızlı olduğu için yapılarda yalıtım malzemeleri kullanılır. Yalıtım malzemelerini kullanmadaki amaç; yangının çıkmasını tamamen engellemek değil, yangın çıktıktan sonra yangının yayılma hızını yavaşlatmaktır. Yapı malzemelerinin sıcaklıktan dolayı erime ve esneme noktaları birbirinden farklıdır. Isıyı iyi ileten malzemelerle yapılan yapılar, yangından daha çok etkilenip, zarar görür. Çünkü daha az ısıda eriyip, şekil değiştirebilir aynı zamanda esneyerek çökmelere sebep olabilirler. Yalıtım malzemesi seçerken, niteliklerine dikkat edilmelidir.

Sizlerde hemen bu üründen sipariş vermek isterseniz bizlere 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tepkime sınıfında bulunan bu ürünümüz dirençli bir malzemeden üretilmiştir. Sizlerde Türkiye’nin neresinde olursanız olun hemen firmamıza web sitesinde yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ürün ile ilgili merak ettikleriniz, aklınıza takılanlar ve daha nicesi için bize ulaşabilirsiniz.