Tüm Açılım Sitemlerine Uygun Giesse HP Domina Kapı Menteşesi

Tüm Açılım Sitemlerine Uygun Giesse HP Domina Kapı Menteşesi ürününü Kanyon Yapı Kurumsal web sitesinden inceleyebilirsiniz. İlgili ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz…

Kapı profilinden meydana gelmiş yüzeyden uygulanan alüminyum kapı menteşesi ürününü Giesse markasının üretmesi ile sektörde bir sükse yaratmış ve alanının en fazla tercih edilen ürünü olmuştur.

Üç farklı sistemi bulunan Giesse ürünü muhteşem bir kalitededir. Yüzeyden uygulaması yapılan bu ürün,güvenirlilik açısıyla da Giesse markasının en son segmentinde sunulan, üretilen bir üründür. İncelemekte olduğunuz GİESSE DOMİNA HP KAPI MENTEŞESİ bazı fonksiyonlara sahip ve estetik olarak görünüm bakımından da farklı bir üründür.

Giesse Hp Domina Kapı Menteşesi ürününde vida kapakları, kapı menteşesine uygun bir şekilde uyumlu olarak tasarlanmıştır. Etkileyici bir görünümü bulunan bu ürün ısı yalıtımı özelliği bulunan profillerde m12 direkt sabitleme vidaları ile montajlanmaktadır. Menteşelerin profile hızlı bir şekilde monte edilmesine olanak sağlayacak bir şekilde üretilen ürün, Giesse markasının son ürünüdür. Ülke genelinde en fazla tercih edilen kapı menteşeleri arasında yer alan bu ürünü sipariş vermek veya fiyatları öğrenmek amacı ile Kanyon Yapı’ya 0216 314 56 40 numarasından hemen ulaşabilirsiniz.

Merkezi yataklamasıyla veya merkezi yataklama olmadan uygulaması yapılabilen Giesse markasının bu ürününde montaj aşamasında da üç farklı sistem bulunmaktadır. Bu montajlama sistemlerinin tamamı için 11 mm vida delikleri kullanılmalıdır.

Yani diğer bir değiş ile, farklı montajlama şekilleri bulunsa da, montajlama sisteminin tamamı 11 mm vida delikleri ile yapılmalıdır. Hızlı bir montaj seçeneğinden yararlanarak çok daha uzun ömürlü bir yapıda size hizmet vermesini istiyorsanız ürünü M12 galvaniz çelik montaj vidaları ile kullanmanızı öneririz.

55 mm & 75 mm & 90 mm uzunluklarındaki 3 farklı boyutu bulunan bu üründen, projeniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Giesse markasının bu muhteşem ürünü Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir ve Kanyon Yapı firmamız aracılığı ile adresinize sorunsuz sevkiyatının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm GİESSE markalı ürünlerde olduğu gibi, Giesse Domina Hp Kapı Menteşesi ürününde de, en uygun fiyatları KANYON YAPI sizlere sunacaktır. Bu nedenle, firmamızı aramadan asla karar vermemelisiniz.