Tyvek Airguard Reflective İç Buhar Bariyeri

Tyvek Airguard Reflective İç Buhar Bariyeri ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve aklınıza takılan soruların yanıtları için Kanyon Yapı web sitesinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Şuanda incelemekte olduğunuz içeriğimizde aklınızdaki sorunun yanıtını bulamadıysanız lütfen kurumsal web sitemizde yer alan numaralarımız üzerinden bize ulaşın.. Buhar Bariyeri Örtüler Hakkında bilgi almak için HEMEN BURAYI TIKLAYIN..

Dupont markasına ait olan bir ürün olan AirGuard Reflective ile hava boşluğuyla beraber %95 lere varan radyan ısıyı tekrar binaya yansıtmakta ve termal konforu arttırmaktadır. Ürün düşük emisyonlu bir iç buhar bariyeri olarak bilinmektedir. Bu muhteşem ürün %100 hava geçirmemektedir. Buhar bariyeri olarak ürün maksimum termal konforu uygulanan yapılarda sağlamak için özel olarak geliştirilmiş ve dünya devi DUPONT ile üretilmiştir.

DuPont markasına ait olan bu ürün Tyvek Reflex ürünleri ile kullanılması öngörülen bir üründür. AirGuard Reflective ürünü binalarınızda bulunan U değerlerini en iyi seviyelere gtirmek için iyi bir çözüm yoludur. Yüksek buhar ve su direnci ile düşük emisyonlu iç buhar bariyeridir. İnterstisyel yoğunlaşmayı önemli ölçüde azaltmakta olan bu ürün aynı zamanda radyant ısının %95 lere varanını da yansıtacaktır. Bu yansıtma ile ısı verimi artacaktır.

BBA onaylı, CE Uygunulu ise EN 13984 olarak belgelenmiştir.

DuPont TM AirGuard ® Reflective’in Temel Özellikleri

Kompozisyon: Polipropilen, polietilen ve bir alüminyum folyo bileşimi
Rulo boyutu: 1.5mx 50m
Rulo ağırlığı: 12kg
Birim alan başına kütle: 149g / m 2
Emissivite *: 0.05
Su buharı iletimi: (Sd) 2000m
CE işareti: Evet
BBA sertifikaları: 08/4548 ve 90/2548

Bazı test metotları EN 13984:2013 ve/veya DuPont™ ISO 9001: 2008 sertifikalı kalite sistemlerine göre değiştirilmiştir (daha detaylı bilgi için lütfen bölgesel DuPont™ temsilcinizle irtibata geçiniz). Bu bilgi, bu konu üzerindeki şu anki bilgilerimizle uyuşmaktadır. Üye Ülkelerin yapı malzemeleri ile ilgili kanunları, düzenlemeleri ve idari hükümlerinin uyumlaştırılması hakkında 21 Aralık 1988 tarihli 89/106/EEC sayılı Konsey Direktifi (“Avrupa Yapı Malzemeleri Direktifi”) ile uyumlu olarak sunulmaktadır. Sadece kendi deneylerinize mümkün olan önerileri sağlamak için sunulmuştur. Öngörülmediği halde, herhangi bir testi değiştirebilmek için belirli amaçlarınız doğrultusunda uygunluğunu test edebilmeniz gerekmektedir. Bu bilgi, yeni bilgi ve deneyimlerin uygunluğu doğrultusunda yenilenmeye açıktır. Tüm son kullanım çeşitliliklerini öngöremediğimiz için, DuPont bu bilginin kullanımıyla ilgili hiçbir mesuliyet varsaymamakta ve garanti vermemektedir. Bu belgedeki hiçbir şey, üzerinde işlem yapılacak yada patent hakkını çiğneyecek tavsiye olarak düşünülemez. Ürün güvenliği bilgisini lütfen isteyiniz. Bu teknik veri çizelgesi yazılı bir doküman ve imzasız olarak geçerlidir.

Daha fazlası ve detaylı bilgi için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.