Tyvek Nem Bariyeri

Tyvek Nem Bariyeri

Tyvek Nem Bariyeri ürünlerinde güçlü bir yansıma özelliği bulunmaktadır. Tyvek Solid ürünler buhar geçişleri için tek katmanlı nefes alan örtüler olarak bilinmektedir.

Duvar ve çatılar için üretilen Dupont Tyvek ürünü aynı zamanda çelik çerçeve, ahşap çerçeve ve beton duvarlarda da uygulanabilmektedir. Oldukça hafif olan ürün aynı zamanda çok da sağlamdır. Özellikleri sayesinde sadece ülkemizde değil, dünya genelinde şantiyelerde en faza tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürün çok yönlü bir üründür.

Aktif nem yönetimli yüksek koruma sunan tyvek solid piyasada nefes alan su yalıtım örtüsü adı ile de bilinmektedir. Diğer ürünlere göre ekstra %30 daha fazla dayanıklılık sağlar, benzersiz su ve nem buharı geçirgenliği sunar, Tyvek Solid ürünü EN, TS, BBA, ASTM standartlarına uygun olarak üretilen ilk ve tek alanından ürünüdür. Sidding cephe altında, Shingle çatılarda, kiremit çatılarda, metal çatılarda W1 sınıfı yalıtım sunan muhteşem bir üründür.

Nem Bariyeri Tyvek Faydaları

* Tyvek Solid Nem Bariyeri su geçirmez bir yapıdadır.

* Tyvek Solid Nem Bariyeri yapılarınızda hava sızdırmazlığınızı arttırmaktadır.

* Tyvek Solid Nem Bariyeri ürünü sahip olmuş olduğu 220 mikronda, yüksek fonksiyonelde kalınlık bulunması sebebi ile yaşlandırma testleri uygulanmıştır ve uygulama sonuçlarına göre uzun seneler boyunca sızdırmazlık sağlamaktadır.

* Tyvek Solid Nem Bariyeri su buharına karşı çok yüksek ölçüerde geçirmektedir.

* Tyvek Solid Nem Bariyeri kurulumu oldukça kolaydır, esnektir ve hafif bir yapıdadır.

* Tyvek Nem Bariyeri muhteşem bir performans sağlamaktadır, dört ay kadar açık bir alanda bırakılabilir.

* Tyvek Solid Nem bariyeri ürünü CE işareti bulunmakta ve ilgili kalite belgelerine sahip bir üründür.

* Tyvek Solid Nem bariyeri uzun süre güvenilir bir üründür.

Su konusunda da oldukça dayanıklı olan Tyvek Nem Bariyeri ve Su Yalıtımı örtüsü için ihtiyacınız olan adetleri hemen KANYON YAPI firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Tyvek Nem Bariyeri ürünleri 0216 314 56 40 numarasından sipariş verebilir veya sipariş taleplerinizi iletebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine Nem Bariyeri ürünlerini gönderebilmekteyiz. Geniş ulaşım ağımız sayesinde sizlerin hizmetindeyiz, hemen web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.