Tyvek Ürün Avantajları ve Tyvek Solid

Dupont markasının bir çok alanda ürünü bulunmaktadır. Elektronik, enerji, gıda işleme ve sizin de bildiğiniz gibi inşaat pazarı da dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için muhteşem ürünlerin üretimini Dupont markası altında yapmaktalar. Tyvek Solid’de bu markanın bir ürünüdür. Çatı kaplama membranlarında, çatı alanlarında, çatılarda ve bilindiği gibi duvarların ısı yalıtımı için üretilen bu ürünler yüksek kaliteli sonuçları sizlere sunmaktadır.

Tyvek markalı ürünlerin tamamında üretici markanın yüksek mukavemetli dokumal olmayan malzemeler aynı anda birbirinden bağımsız ve farklı olarak işinizi görecek bir kaç görevi yerine getirmektedir. Bu sebeple iç ve dış işleriniz için uygulayabileceğiniz bir ürün olduğunu bilmelisiniz. Tyvek ürünlerinde yer alan bu muhteşem ürün rulo olarak satışı sağlanmakta olan ve yüksek sıcaklıkta ısıl işlem sırasında süper hızlı bir şekilde elde edilmiş olan polietilen elyaf malzemeden üretilmektedir.

Tyvek Solid ürünü kısaca anlatılması gerekirse tek katlı olan ve aynı zamanda buhar izolasyonu özelliklerine muhteşem derecede sahip ve alana hakim, yüksek mukavemetli bir üründür. Ürün kar, yağmur, rüzgar gibi hava koşullarında su yalıtımından yalıtımınızı korumaktadır. Şüphesiz ki benzer malzemelerle karşılaştırılamaz bu ürünün en çok tercih edilme sebebi ve en çok sevilen yanı hiç kuşkusuz su yalıtımı özelliğidir.

Kanyon Yapı olarak en uygun fiyatlı TYVEK SOLİD ürünleriniz temin etmekteyiz. Tyvek malzemelerinin çoğu uygulandığı alanlarda nem izolasyonunun serbestçe geçebilmesi sebebi ile yoğuşmanın da ayrıca neden olacağı nemlemeyi önleyeceğini bilmelisiniz. Örneğin ahşap bir evde ise bu ahşap yapıların yıkımını azaltacaktır ve içerisindeki ısı kaybını önleyecektir. Su yalıtımı bir boşluk olmadan yalıtım üzerinde yerleştirildiğinden aynı zamanda önemli ölçüde sizlere tasarruf sağlayacaktır. Tyvek solid ürün rulolarının uzunlukları 100 metre ile 50 metre arasında olabilmektedir. Malzemenin türü ve detayları için en iyi fiyatları alabileceğiniz firma numaramız 0216 314 56 40’dır.

Dupont markasının bir ürünü olan TYVEK SOLİD’in çok iyi gerilme özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda yırtılmaya karşı da maksimum dayanıklık sağlayan bu ürün havalandırmalı cephelerde, metal çatılarda ve havalandırma için kirişlerin korunması amacıyla alanlarda çift boşluklu olarak kullanılabilmektedir. Bu muhteşem ürünün kullanım alanı da oldukça geniştir. Özel yoğunluklara ve buhar geçişlerine bağlı olarak bu ürünün modifikasyonu da %80’den fazla ısı yansıtabilir şekilde üretilmiştir. Ürünün diğer ürünlerden ayıran diğer bir özelliğide budur, çünkü ek bir metalize tabaka ile ürün üretimleri sağlanmaktadır.

Sizlerde aklınızdaki tüm soruların yanıtları ve diğer detaylar için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Ürünü detaylı incelemek için kurumsal web sitemizden TYVEK SOLİD ismi ile arama yapmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir