Uygun Fiyatlı Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü Trio Plus Ürünleri

Uygun Fiyatlı Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü Trio Plus Ürünleri için Kanyon Yapı markası ve bünyesinde sizlere bu muhteşem ürünler, ekstra özellikleri ile sunulmaktadır. Nefes Alan Su Yalıtım Örtüleri Hakkında bilgi almak için HEMEN BURAYI TIKLAYIN..

Trioplus ürünleri 3 farklı çeşidi ile sizlere sunulmaktadır. Bunlar;

* Trio Plus 90
* Trio Plus 100
* Trio Plus 140

isimleri ile karşınıza çıkmaktadır. Ürün isimlerine tıklayarak her bir ürünü kurumsal web sitemizde ilgili bölümlerde inceleyebilir ve anında ürün ile ilgili siparişlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Trio Plus ürünleri su yalıtımı alanında üç katmandan oluşmaktadır. Havanın geçişine izin veren bir yapıda bulunan bu ürün yüksek oranlarda su basınçlarına dayanıklılık göstermetkedir. Yırtılma konusunda da yüksek dayanıklıdır. Ürünün TS EN 13859-1 ve TS EN 13859-2 standartlarına uygun olarak üretildiğini de bilmenizi isteriz.

Trio plus ürünlerinin rulo boyutları ve rulo ağırlıkları ile ilgili bilgileri her ürünün kendi teknik detay sayfasında inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerin kullanıldığı bina ve yapılarda da muhteşem avantajlar sağladığını bilmekteyiz. Nefes alan su yalıtım örtüsü Trio Plus’un sağladığı avantajları inceleyecek olursak;

Binalarda kullanılan ürünler sayesinde ısı yalıtım malzemelerin aşınmasını önleyecektir.  Nem bariyerleri sayesinde rüzgarı kesebilirsiniz. Aynı zamanda yapılardaki sıcak ve soğuk havanın verimliliğini de arttıracaksınız. Trio Plus ürünlerinin uygulandığı yapıların ömrü uzayacak, binada kullanılan malzemeler bu ürün sayesinde daha fazla yıllar size hizmet edecektir.

Trio Plus ürünü uygulandığı alanlarda, yapılarda terlemeyi önleyecek bina içerisinde oluşan pek çok eski sorundan eser kalmayacaktır. Duvarlardaki küflenmeler, boya sorunları vb.. tüm sorunlar mazide kalacaktır. Ürünü uyguladığınız cephelerde ve çatılarda nefes alma sağlanacaktır. Sloganı ve açıklaması olan nefes alan su yalıtım örtüsü Trio Plus muhteşem sonuçları ve avantajları ile Kanyon Yapı kalitesi ile satışa sunulmuştur. Ürün ile ilgili siparişleriniz için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşın. Unutmayın ürünlerin tamamı ülkenin neresinde olursanız olun, hızlı ve kolay bir şekilde sizlere ulaştırılacaktır.

Nem bariyeri ve buhar dengeleyici ürünler ülkemizde son dönemlerde çok fazla kullanılmaya başlanılmıştır. Eski tip çatılarda ve yeni yapılarda binanın içerisindeki havanın dışarıya kaçmasını engelleyen iç mekanın hava almasını sağlayan, dışarıdaki havanın da iç mekanlara zarar vermesini engelleyen bir sistemdir. Binanın dış etkenlerden korunması amacı ile kullanılacak olan bu ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olabilmeniz mümkün.

Hemen bizi arayın ve bu muhteşem ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olun..