Yalıtım Levhası Taşyünü (Knauf Mineral Plus)

Yalıtım Levhası Taşyünü ürünlerinin tamamı için firmamızla irtibata geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Taşyünü ürünü volkanik bir kaya çeşidi olan bazalt taşının çok yüksek derecelerde ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşturulmaktadır…

Taşyünü ürünleri yangın yalıtımında, ses yalıtımında ve ısı yalıtımında ( mantolama sistemleri ) ülkemizde sıklıkla kullanılmaktadır. Taşyünü ürünü yünde oluşan taşın kuvvetini ısı yalıtımı özellikleri ile bütünleştiren ayrıcalıkli bir üründür. Yüksek ısınma ve soğuma faturalarından şikayetiniz var ise, ısı izolasyonu yaptırma aşamanızda kullanabileceğiniz malzeme alternatiflerinden en önemlisi taş yünü ürünüdür. Mantolamanızı taşyünü plaklarıını kullanarak yaptırmalı ve firmamızın satışını da sağladığı Knauf Mantolama Ürünleri hakkında bilgi almalısınız.

Ara bölme yalıtım levhası, giydirme cephe yalıtım levhası, sanayi yalıtım levhası, sanayi yalıtım levhası, yüzer döşeme levhaları, mantolama yalıtım levhası, teras çatı yalıtım levhası, dış cephe yalıtım levhası gibi ürün aramalarınızın tamamında taşyünü ürününü çekinmeden tercih edebilirsiniz.

Taşyünü ürünü izolasyon sistemleri arasında ısıtma ve soğutma alanında en büyük etkisini göstermekte ve yüksek şekilde enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca binalarınızına konforlu koşullar sunan bu ürün ısı direncini muhteşem derecelerde yükseltmektedir. Bu ürünün en büyük özelliklerinden biri ise asla bozulma ve zamanla yok olma olmaz. Ürünü uyguladığınız alanlarda ömürlük kullanabilirsiniz.

Knauf markalı taşyünü levhalarının tamamı için KNAUF INSULATION sayfamızı incelemenizi öneririz. Isı yalıtımınının haricinde ateşe karşı dayanıklılığı, ses ve titreşim emiciliği, su iticiliği, buhar geçirgenliği gibi özellikleri de ürünü ön plana çıkarmaktadır. Taş yünü paneller çeşitli panel ve ölçülerde de üretilmektedir. Binalarınızın mantolamalarında kullanmak istediğiniz bu ürünlere erişmek için +90 ( 216 ) 314 56 40 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir