Yalıtım Taşyünü Çatı Şiltesi

Taşyünü Çatı Şiltesi

Kullanılmayan çatı aralarında kullanılan taşyünü çatı şilteleri döşeme üzerlerine uygulanmaktadır. Kullanılan çatılarda ise martek aralarında uygulaması yapılan ürün üzerine yük gelmeyecek çatılarda ise metal, sandviç çatılarda uygulanabilmektedir. Oldukça yararlı olan bir yalıtım ekipmanı olan ürün ile ilgili net bilgileri almak, özelliklerini görmek için kurumsal web sitemizi ziyaret edebilir veya BURAYA TIKLAYARAK ürüne erişebilirsiniz.

Taşyünü ürünler ses yalıtımı, ısı yalıtımı v ehatta yangın yalıtımında dahi kullanılan bir üründür. Bir çok markanın bu ürün için üretimi vardır. Kanyon Yapı sizler için en iyi, en kaliteli ve en uzun ömürlü olanını kurumsal web sitesinde tanıtmış ve vereceğiniz siparişleri en hızlı şekilde size ulaştırmak amacı ile hızlı paketleme ve ulaşım ağı ile ulaştırma gayretindedir.

Taşyünü Çatı Şiltesi Uygulama Alanları

Ürün kullanımı bulunmayan yani kullanılmayan çatı aralarında ısı yalıtım amacı ile kullanılır. Döşemeye serilmesi ile beraber aynı dakika yalıtıma elverişli olacaktır. Taşyünü çatı şiltesi hafif bir malzemeden üretilmesi sebebi ile her yüksekliğe, her çatıya taşınması oldukça rahat olacak ve aynı zamanda yumuşak dokusu sayesinde kolay kesim imkanı sunacaktır.

Taşyünü ürünlerini uygularken yırtılma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız, fire vermeyen bir üründür ve uygulanacağı her türlü alana hemen uyumluluk sağlayacak bir üründür. Çatılarınızda oluşan yoğuşma riskine karşı tam performans sağlayan ürün, yaz aylarında ise güneşin çatılarınızın arasında aşısı ısı biriktirmesini önleyecek, çatınızdaki havanın tahliyesini sağlayacaktır. Yalıtımın üst kısmı havalandırma amaçlıdır.

Çatılarda uygulanan taşyünü şiltelerinin üzeri kesinlikle naylonlar veya benzeri ürünlerle kaplanmamalıdır. Kaplama yaparsanız ürünün hiçbir özelliği kalmaz ve sağlayacağı faydalardan yararlanamazsınız.

Yangına karşı yüksek dayanım sağlayan ürünlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat öğrenmek ve diğer aklınıza takılan soruların yanıtlarını öğrenmek için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.