Yalıtım Ürünlerine Uyumlu Tyvek Akrilik Bant

Yalıtım Ürünlerine Uyumlu Tyvek Akrilik Bant ürünü buhar dengeleyici ve buhar kesici montajlarında, ek yerlerinde ve tamir işlemlerinde en çok kullanım sağlanan üründür.

Binileri bantlayarak geçirimsiz hale getirmek için girişler, boru bağlantı noktaları, kapı açıklarının yalıtılma işlemi, pencere açıklarının yalıtılma işlemi için geliştirilen tek taraflı bantlara Tyvek Akrilik Bant denilmektedir. Dupont’un üretimi olan yapıştırıcı tamamen akrilik bazlıdır. Uygulama işleminin hemen sonrasında çok dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu ürün muhteşem bir yapışma sağlamaktadır. Metalize tipi, reflekte özelliği de ayruca bulunmaktadır.

Tyvek markalı akrilik bantlar yukarıda da belirttiğimiz gibi genelde boru, pencere ve çeşitli birleşme alanlarında uygulanmaktadır. Hasar bulunan alanların kusurunu kapatmak veya iyileştirme yapmak için de tercih edilen bu ürünler tek taraflı ürünler arasındadır.

Tyvek Akrilik Bant Uygulama ve Kullanım Alanları

Soğuk Eğimli Çatı Konstrüksiyonları
* Ahşap Yapı Uygulamaları
* Sıcak Eğimli Çatı Uygulamaları
* İç Mekan Hava Geçirmezliği Uygulamaları
* Açık Derzli Sistemler
* Havalandırmalı Cephe Giydirme Sistemleri
* Metal Çatı Kaplama Uygulamaları
* Çelik Duvar Uygulamaları İçin Koruma
* Yüksek Yapılar İçin Koruma
* Çatı Kirişlerinde Yenileme

Akrilik yapışkandan üretilen ve nefes alan su örtüleri, hava ve buhar kontrolleri için kullanılması önerilen bu bantları temin etmek isterseniz +90 ( 216 ) 314 56 40 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Baca dibi ve çatı penceresi kenarlarında kusursuz su yalıtımı sağlayan bir üründür ve aynı zamanda dış hava koşullarına ve UV ´ye dayanıklıdır.

Butil kauçuk yapıştırıcı tabaka elastiktir, hemen her tür yüzeye yapışır. Levha her açıda bükülüp katlanabilir. Kırmızı, kahverengi, siyah, yeşil ve mavi renklerden talep edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detaylar için www.kanyonyapi.net adresimizi ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir