Yangın Geciktirici Çatı ve Cephe Örtüsü TrioTex XFire

Yangın Geciktirici Çatı ve Cephe Örtüsü TrioTex XFire ürünü firmamızın bünyesinde en çok talep gören ürünler arasında yer almaktadır. Web sitemizden inceleyeceğiniz Yangın Geciktiren cephe örtüsü ürününü en uygun fiyatlardan Kanyon Yapı kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Ürünn fonksiyonal poliüretan üst katmanı ve polyester alt katmanı ile beraber su geçirmeyen, nefes alan ve yangına karşı dayanıklı duruşu ile geliştirimiş bir cephe membranıdır. Ürünlerde bindirme payları kendinden yapışkanlı olan ve herkesin uygulayabileceği bir uygulamadır. Üstelik uygun maliyetleri ile herkesin tercih edebileceği bir üründür.

Triotex XFire Uygulaması ve Kullanım Alanları

Cephelerde kullanılabilen bu ürün yatay veyahut dikey olarak en az 10 santimetre bindirilmiş bir şekilde gergin olarak serilmelidir. Bini yerleri bantlanacak olan ürünün uygulamasının başlangıç veyahut bitişinde yüzeye macunlar ve butil bantlar ile tutulması kesinlikle sağlanmalıdır.

Çatı ve Cephe Örtüleri grubunda bulunan bu ürün yüksek UV ışınlara dayanıklıdır. Oluşacak olan kesiklerin tamirleri, hasarları ve havalandırma bacalarının örtü birleşimleri için bant kullanılmalıdır. Bu muhteşem ürün için profesyonel uygulama desteği alabilirsiniz. Profesyonel uygulayıcılar ile en iyi sonuçları alabilirsiniz. Merak ettiğiniz uygulama soruları için firmamıza iletişim sayfasındaki numara üzerinden ulaşabilirsiniz. TrioTex XFire ürünü Kullanım Alanları İse;

* Yangına dayanıklı olunmasını istediğiniz tüm giydirme cephelerde kullanılabilir.

* Alüminyum kompozit levha uygulamalarında kullanılabilmektedir.

* Açık derzi bulunan, açık derzli giydirme sistemlerdeki tüm UV dayanımı gerektiren cephelerin uygulamalarında kullanılabilir.

* Granit, bazalt, seramik cephe uygulamalarında kullanılabilir.

* Ahşap cephe giydirme uygulamalarında tercih edilebilir.

Triotex XFire Ürünü Bazı Avantajları

Ürün muhteşem mekanik özelliklerde çekmeye, yırtılmaya karşı dayanıma sahiptir. Nefes alma özelliğinde yapı içinde bulunan nemi de etkili bir şekilde dışarıya aktaran ekstra bir özelliği sizlere sunmaktadır.

Ayrıca uygulandığı alanlarda rüzgarı kesme özelliği bulunan bu ürün sıcak ve soğuk havanın verimliliğini arttıracaktır. Isı yalıtımı ürünlerinizin da aşınmasını önleyecektir. Tamemen su geçirmeyen bu ürün ısı yalıtımında dış yüzeyinizi kardan, yağmurdan korur.

Ürünün içeriklerinde ve uygulamalarında yapılan yaşlandırma testlerinde açık derzlerden gelmekte olan UV ve ısı etkilerine karşı uzun ömür sağlayan bir üründür. Yaşlandırma testlerinde ise 5000 saat UV’ye maruz bırakılan bu ürün maksimum performansı uygulamalarınızda sizlere sunacaktır.

Aynı zamanda tek uygulamanız ile çok uzun süreler kullanabileceğiniz, ısı kayıplarınızı önleyecek olan Yangın geciktirici çatı örtüsü ürününü çevre dostu da yapmaktadır. Son olarak ürün dışarıdan gelen rahatsız edici yansımaları da engelleyici dış etken kaplaması ile de donanmıştır.

Sizlerde saymakla bitmeyen bu özelliklere sahip ürüne sahip olmak, en uygun fiyatlardan satın almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Kanyon Yapı’ya 0216 314 56 40 numarasından hemen ulaşın.

TrioTex XFire yangın geciktirici ürününü hemen web sitemizden inceleyin ve sorularınız, fiyatlarımız ve diğer detaylar için bizi arayın.