Yangına Dayanıklı Akrilik Mastik Bostik Intucrylic En Uygun Fiyatı

Yangına Dayanıklı Akrilik Mastik Bostik Intucrylic En Uygun Fiyatını talep edebilmeniz adına hiç çekinmeden bizi arayabileceğiniz numaramız (0216) 314 56 40 üzerinden bize hemen ulaşın ve bulunduğunuz il, ilçe ve ülke farketmeksizin ürünü adresinize gönderelim…

Yüksek kaliteli Bostik Intucrylic ürünü su bazlı, yangın geciktiricilik akrilik yapı mastiği olarak bilinmektedir. Yapış yapış olmayan bir kıvamı olan bu ürün kuruduğunda aynı zamanda sert bir yapıya bürünmektedir. İnşaat yüzeylerinin birçoğunda mükemmel denebilecek kadar iyi bir yapışma sağlayan Bostik markasının geliştirmiş olduğu intucrylic ürünü kullanıldığı alanlarda yangın olması durumunda şişmekte ve yangını geçirmemektedir. Bu durumlarda yalıtım malzemesi haline gelir ve dumanla alevin geçişini engellemektedir.

DoP TDS(TR) TDS(EN) SDS(TR) SDS(EN) belgeleri bulunan bu ürünü firmamızın kurumsal web sitesinin içerisinde yer alan ürünler bölümünden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yangına dayanım raporu bulunan bu muhteşem akrilik mastik için hemen en uygun fiyatları almak adına bizi arayabilirsiniz.

Bostik Intucrylic markalı bu muhteşem özelliklere sahip olan ürün hareketli alanlarda, ayrılma faktörlerinin bulunduğu yerlerde büzülme, genişleme ve yapı derzlerinin yalıtımı için kullanılmakta olan bir üründür. Yangına dayanıklılığı sayesinde döşeme sistemlerinin yerleştirilmesinde, yataklama, yalıtma bileşeni olarak da tercih edilen ürün, yangına dayanıklı tüm inşaat malzemeleri, pencere, kapı çerçeveleri gibi civar yapıların arasında oluşan boşlukları kapamak için kullanılır. Aynı zamanda kablolar, borulara yönelik sızıntıyı da engelleme sistemleri olarak kullanılmakta olan bir üründür.

Bostik Intucrylic ürünü fiyatı için hemen Kanyon Yapı firmamızın irtibat numaralarını arayın. Adet bazlı veya koli bazlı alımlarınızı firmamızdan yapabilir bulunduğunuz adrese kadar ürünü en uygun fiyatlardan ulaştırmamızı talep edebilirsiniz.

Akrilik mastik olan bu ürün su bazlıdır. Üst düzey yangın sertifikası bulunan Intucrylic ürünü uygulandığı yapılarda 4 saate kadar yangına dayanıklılık göstermektedir. BS 476: Bölüm 20 1987’ye göre onaylanmış olan bir üründür. Yüksek sıcaklıklarda bir bariyer oluşturacak şekilde genişlemekte olan bir özelliğe sahip üründür.

±%12.5 derz hareket uyumu bulunan Bostik‘in geliştirmiş olduğu bu muhteşem ürün 30mm genişliğe kadar olan derzlerde çökme yapmamaktadır. Minimum büzülme gösteren bu ürün bir çok yüzeye mükemmel yapışma sağlamaktadır. Genelde 15 dakikadan çok daha az sürede kuru yüzey oluşturmakta olan Bostik intucrylic’in üzeri boyanabilir bir teknolojiye sahiptir.

Sizlerde en uygun fiyatlı Bostik ürünlerine Kanyon Yapı’dan ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir