Yangına Dayanıklı Buhar Dengeleyici Örtüler

Yangına Dayanıklı Buhar Dengeleyici Örtüleri incelemek, örtüler hakkında bilgi almak için kurumsal web sitemiz www.kanyonyapi.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Buhar dengeleyici ürünler yangın sınıflarından TSE EN 13970 ile EN 13984 standartları dahilinde üretilen ürünlerdir. İlgili standartlarda B1 yangın sınıfı ve A2 yangın sınıfına dayanıklı olan buhar dengeleyici ürünlerimiz sizlere sunulabilmektedir.

Yangına Dayanıklı Buhar Dengeleyiciler

Yangınlara dayanıklılık gösteren buhar dengeleyici ürünler yapılarınızda sizler için daha fazla güvenlik sağlayabilmektedir. Yangın alanlarında yaşanan sorunların önüne geçmek, yangın olmasını engellemek ve geciktirmek için dayanıklı ürünleri tercih edebilirsiniz.

B1 ve A2 sınıfı yangın dayanımı özelliklerine sahip olan ürünler için alevlenen yangını yürütmeyen ve ilgili ürünler alev kesildiğinde sönen damlama yaparak yangının yaymasını engelleyecek olan ürünlerdir. İlgili ürünlerimiz için bilgi almak adına Kanyon Yapı firmasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Trioplus B1 fire ürünü firmamızın en fazla satış yaptığı yangına dayanımlı buhar dengeleyici üründür.

Yangına Dayanımlı Buhar Dengeleyiciler

Kanyon Yapı’nın siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu buhar dengeleyici ürünler polimer bitümlü, plastik veya kauçuk esaslı örtülerin uygunluklarının teyit edilmesi adına bazı standartlara uygun olarak üretilmektedir. Kanyon Yapı’nın yangın geciktiricili, yangına tepki vermesi açısından oldukça yararlı olan buhar dengeleyici ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Yanma konusunda geciktirmesi için ilgili ürünlerin içerisine ilave edilen organik maddeler kullanımlıştır. Ürünlerin prosesleri içerisinde açık bir şekilde tanımlanan maddeleri inceleyebilir ve yangın dayanımı için buhar dengeleyici ürünleri tercih edebilirsiniz. Su ve ısı yalıtımı konusunda da yapılarınızda fayda sağlayacak bu ürünler hakkında bilgi almak adına hemen bizi arayın.

Buhar Dengeleyici ürünlerde indirimli fiyatlarla sizlere ulaşabilmekteyiz. Yangına dayanıklı buhar dengeleyici ürünleri Kanyon Yapı’da sizleri bekliyor.