Yangına Dayanımlı Silikon Mastik Bostik Fire Seal Fiyatları

Fireseal Yangına dayanıklı silikon mastik olarak sektördeki ismini herkese duyurmuş olan BOSTİK markalı her türlü üründe en iyi fiyatları alabileceğiniz gibi FİRESEAL fiyatarında da en iyi sonuçları firmamızı arayarak temin edebilirsiniz.

Yangına dayanıklı olarak üretilen FİRESEAL silikon eşsiz bir yangına dayanım özelliği sunmaktadır. ORta modülüs bir silikonu kombine eden ve üzerine üstün niteliklerde yangına dayanıklılık sağlayabilen bir derz dolgu mastiği olan bu ürün ülkemizde en uygun fiyatlardan sadece ve sadece KANYON YAPI firmasında satılmaktadır. Fireseal Uygulama alanlarına bağlı olmakla beraber herhangi bir yangın durumunda dört saate kadar dayanıklılık sağlayabilmektedir.

Yangının oluşması durumunda düşük seviyelerde zehirli gaz açığa salmakta ve kayda değmeyecek kadar az oranların altında duman çıkarma oranıda bulunmaktadır. Fireseal Yangına Dayanıklı Silikon Mastik ürünümüz için hemen web sitemizde yer alan ürün özelliklerini inceleyebilir ve ürün ile ilgili aklınıza takılan soruların yanıtları için bizi arayabilirsiniz.

Bu muhteşem Bostik markalı ürün bir çok yüzeye yapışma sağlayabilmektedir. ( Taş duvarlar dahil. ) 25mm genişliğine kadar olan derzlerde asla çökme yapmaz ve dışarıdan ürünün kullanımı için uygun olarak açıklanmış ve uygulamalarda gözlemlenmiştir. Hareketli ve hareketsiz derzlerde de kullanılabilen bu ürün, ek yerlerde, eleklerde, ara duvarlarda, strüktürel duvarlada uç uça gelen açık ekler için kullanımı tercih edilebilir. Metal boru ve kablolarda da sızıntı önleyici olarak kullanabileceğiniz FireSeal ürünü hareket faktörünün olduğu her türlü alanda, sıcak su borularında, soğuk su borularında dahi kullanım için uygun olan muhteşem özelliklere sahip bir üründür.

Bostik FireSeal Özellikleri

* İç kısımlarda kullanım için uygundur,
* Dış alanlarda kullanım için uygundur,
* Soğuk duman yalıtmını mükemmel derecede sağlar,
* 25 yıla kadar ömre sahiptir,
* Hemen hemen her yüzeye uygulanabilir,
* Kalabalık alanlarda kullanım için güvenli bir üründür,
* Yangına dayanıklılık konusunda 4 saate kadar dayanıklılık göstermektedir,
* BS 476 Bölüm 20 1987’ye göre onaylıdır,
* Yangına karşı dayanıklılığı üst düzeydir,
* Isıya dayanıklıdır.

Sizlerde mu muhteşem özelliklere sahip Bostik Fireseal ürün fiyatını öğrenmek isterseniz hemen bize (0216) 314 56 40 numaramız üzerinden ulaşabilir ve en iyi teklifleri alabilirsiniz.

Hangi il veya ülkede olduğunuzu önemsemiyor, tüm müşterilerimize en iyi fiyatları ve ulaşım seçeneklerini Kanyon Yapı olarak sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir