Yapılarınızda Neden Buhar Dengeleyici Olmalıdır?

Nem bariyeri ve buhar dengeleyici olarak adlandırılan bu ürünler uygulanması yapıldığı tüm alanlarda ses ve ısı yalıtımını da sağlamaktadır. Değişken bir durumu olduğunu bildiğimiz ısının oluşturacağı deformansyonların önüne geçeceğiz. Buhar kesici ve nem bariyeri ürünlerini indirimli bir şekilde firmamızın kurumsal web sitesinde yer alan 0216 314 56 40 numarasına ulaşım sağlayarak öğrenebilirsiniz.

Ses, ısı, su ve yangın yalıtımı konusunda faydaları bulunan buhar dengeleyici ürünler konusunda Kanyon Yapı geniş bir ürün yelpazesi ile sizlerin yanındadır. Satışını sağladığımız ve Türkiye’nin her yerine gönderimlerini yaptığımız bu ürünler, buhar kesici olarak da bazı kesimlerde adlandırılmaktadır. Hava geçiş kontrollerini sağlayan, yoğuşmasız olarak üretilen bu ürün muhteşem korumayı yapılarınız için sağlamaktadır. Uygulamasının yapıldığı tüm alanlardaki hava geçişlerini kontrol edecek olan Nem bariyeri ve buhar kesicilere hemen sahip olabilirsiniz.

Kanyon Yapı firmasından temin edeceğiniz ürünler betonarme ve ahşap yapılarda kullanabilirsiniz. Bina içerisindeki havanın bina dışarısına çıkmasına yardımcı olacak olan bu ürünler, yapıların hava almasını sağlamaktadır. Dış kabuğunun altında kalan ve kullanımı yapılan bu nem bariyeri, buhar dengeleyiciler dışarıdan gelen suları, karı vb.. etkileri bulunacak durumlardan etkilenmemeyi sağlayacaktır Taş yünü olan binanızdaki ürünlerin de zarar görmesini engelleyecek olan nem bariyeri, buhar dengeleyici ürünler için hemen bizi arayabilirsiniz.

Ülkemizde buhar dengeleyici ürünler genelde taş yünü uygulamalarının üzerlerinde kullanılmaktadır. Buhar dengeleyici ürünleri taş yünü ürünler ile beraber kullanımını yapacaksanız, tüllü taş yünü kullanmanız gerekmemektedir.