Yapısal Cam Macunu Dowsil 993 Siparişi

Yapısal Cam Macunu Dowsil 993 Siparişi vermek isteyenler için web sitemizde hazırlamış olduğumuz tanıtım dosyaları ve ürünü inceleyebilirsiniz. Bu muhteşem ürünü Kanyon Yapı kalitesi ile ülkenin her yerine ulaştırabilmekteyiz.

DOWSIL 993 Yapısal Cam Sızdırmazlık Maddesinden nihai fiziksel özellikleri elde etmek için, taban ve kürleme maddesinin piyasada bulunan çoğu mevcut iki parçalı silikon dağıtım makinelerinde bulunan havasız bir karıştırma sistemi kullanılarak iyice karıştırılması önerilir. Kürleme sırasında kürlenmiş sızdırmazlık maddesinin fiziksel özelliklerinin değişmesine neden olacak şekilde malzemeye hava eklenmesi nedeniyle ne elle karıştırma ne de elle tutulan güç karıştırıcılarının kullanımı tatmin edici değildir.

DOWSIL 993 Yapısal Camlama Macunu, optimum özellikler için ağırlıkça 9: 1 ila 12: 1 bazdan kürleme maddesine veya eşdeğer 7.1: 1 ila 9.5: 1 oranında karıştırılmalıdır. Bu karışım oranında, dolgu macunu tipik olarak 10-30 dakikalık bir çalışma süresi sergiler ve birimlerin iki saat içinde kullanılmasına izin verir.

DOWSIL 993 Yapısal Cam Sızdırmazlık Maddesi Tabanı ve Sertleştirici’nin parti eşleşmesi gerekli değildir. Kullanmadan önce, tüm bileşenlerin homojenliğini sağlamak için sertleştirici maddenin karıştırılması tavsiye edilir.

DOWSIL 993 Yapısal Cam Dolgu Macunu Sertleştirici, atmosferik nem ile reaksiyona girer ve bu nedenle uzun süre havaya maruz kalmamalıdır.

DOWSIL ™ 993 Yapısal Cam Macunu, cam, metal ve diğer yapı bileşenlerinin yapısal yapıştırılması için özel olarak geliştirilmiş iki bileşenli, nötr kürlü bir silikon formülasyondur.

Muhteşem özellikli Dowsil ürününü sipariş vermek amacı ile bizi arayın. Uygun fiyat garantimiz ile İSTANBUL ilinden ülkemizin tüm illerine DOW CORNING ürünlerinin tamamı için gönderim yapabilmekteyiz. Uygun fiyatlı gönderim taleplerinin sağlandığı ve bulunduğu KANYON YAPI sizlere bir telefon kadar yakın, bizlere 0216 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve ürün hakkında sorularınızın yanıtlarını duymak için hemen iletişim numaramızı arayın. Müşteri temsilciniz sizlere en iyi bilgileri aktaracak ve sipariş talepleriniz için uygun fiyatlar sunacaktır.