Yüksek Dirençli Tyvek Akrilik Bant Fiyatları

Suya, neme, çevresel döngü ve her türlü kimyasala muhteşem derecede yüksek direnç sağlayan muhteşem bir ürün Tyvek markalı Akrilik Bantlara ve fiyatlarımıza firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Piyasada bulunan tüm akrilik bant ürünlerini bir kenara bırakın ! Muadillerinin içerisinde en yüksek yapıştırma özelliğine sahip olan Tyvek ürününü firmamız sizlere en iyi fiyatlardan sunmaktadır. Sunduğumuz bant fiyatları ile yaptığınız araştırmalarda göreceksiniz ki en iyi fiyatı ve en kaliteli ürünü daima Kanyon Yapı sunar..

Boru, pencere ve yapılarımızda bulunan birleştirme noktalarında bulunan yerleri, aralıkları kapatmak için olduğu gibi aynı zamanda hasarlı onarımları ve iyileştirme gereken alanların kullanımı için de tek taraflı kullanılmakta olan akrilik bantların fiyatlarını öğrenmek için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Uzun ömürlü olan bu bantlar, dayanıklı yapıştırması ile akrilik özellikli yapıştırıcılardan yapılmıştır. Aynı zamanda nefes alan su örtülerinde, hava ve buhar kontrol katmanlarında kullanım için önerilen yapıştırıcı türüdür.

Pürüzlü yüzeylerde muhteşem sonuçlar alabileceğiniz, mükemmel yapıştırma sağlayan akrilik bantlar, koli bandı gibi el ile kolay kopamayacağı için mutlaka bant makinesi ile kullanılmasını öneririz. Tyvek markalı tüm ürünler her alanda kaliteli sonuçları meydana getirmektedir. Yapılan tüm işlemlerin sonucunda kullandığınız yapınız uzun süreli verim alabilirsiniz.

Akrilik Bantların silindir boyutu: 50mm x 25m, 60mm x 25m, 75mm x 25m olarak bilinmektedir. Aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için çekinmeden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Akrilik Bant Fiyatlarını öğrenmek için Kanyon Yapı kurumsal web sitesi üzerinden bize mail atabilir veya web sitemizde yer alan numaralarımızdan işinin ehli uzman temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir