Yüzer Döşeme Yalıtımı Levhası ve Ürünleri Fiyatları

Binalarımızın doğal zeminlerine oturan döşemelerinde ve iki kat aralarında döşemelerde her türlü titresşimi ve kaynağının altında ısı, ses, titreşim yalıtımı amaçları neticesinde kullanılan profesyonel levhalardır. Yüzer Döşeme Yalıtımı Levhası ve Ürünleri Fiyatlarını en iyi edinebileceğiniz firma ise her zamanki gibi Kanyon Yapı firmasıdır.

Bu levhalar yukarıda da bahsettiğimiz gibi ses ve titreşim kontrolünün hassas olduğu mahallelerde, mekanik odalarda, sinemalarda, tv stüdyolarında, oditoryum gibi alanlarda duvar ve tavanlarda ve zemin döşemelerinde kesintisiz önlemler alınması gereklidir. Yüzer döşeme levhalarımızın tüm detaylarını sitemizde yer alan  Yüzer Döşeme Yalıtımı başlıklı ürün kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Aynı zamanda zeminlerin rutubete karşı yalıtımı haline gelmesinin ardından levhalarımız serbest olarak döşenebilmektedir. Şap dökülmesinin ardından istenilen döşeme kaplaması ile uygulama tamamlanmaktadır.

Firmamızdan temin edeceğiniz Yüzer Döşeme Levhaları ve Ürünlerinin fiyatlarını başka hiçbir yerden alamayacağınızı bilmenizi isteriz. Yüksek basma dayanımı ve her türlü üzerindeki yükün altındaki döşemelerinin ses, titreşim ve ısı yalıtımında kullanılmasını da mümkün kılmaktadır. Binalarımızda doğal olarak zemine oturtturulmakta olan döşemelerin zemin betonları atılmadan önce zeminin suyuna ve rutubete karşı su yalıtımları da yapılmakta olacaktır. Üzerlerine ise yüzer döşeme levhaları döşenmektedir.

Kanyon Yapı en iyi fiyatları daima ülkemizin tüm illeri için sunmaktadır. Sizlerde firmamızın satacağı ürünleri en iyi fiyatlardan alabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü yapı sorunları, ürün bilgileri için bize (0216) 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Yüzer Döşeme Yalıtımı Levhalarından Bazıları İse;

* Natur Board POD Classic
* Natur Board POD Plus
* Natur Board POD Extra

Yukarıda yer alan ürün isimlerine tıklayarak ilgili ürünleri inceleyebilir ve daima en uygun fiyatlar için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir