Ne Aramıştınız ?

Bostik MSP 2720

SMP Esaslı Mastik ürünü olarak bilinen Bostik´in en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan bu ürün çok yönlü uygulanabilen bir üründür. Tek komponentli, solvent ve izosiyonat yer almayan bu ürün derz dolgu alanında tercih edilmektedir.

Derz dolgu mastiği olan
MSP 2730 SMP Esaslı Mastik ürünü yapıların hem iç aksanlarında hemde dış aksanlarında kullanılabilir. Bu bölümlerde yer alan bağlantı ve genleşme derzleri için uygun olan bir üründür. Yapı alanlarında pencerelerde, kapılarda, çatı bölümlerinde kullanımı uygun olan bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olabilmek için aramanız gereken Kanyon Yapı numarası 0216 314 56 40´dır.

Bostik ürünü metal yapıların derzlerinde de kullanıma uygundur. Ayrıca ahşap yapı derzleri için uygun olan bir üründür. Prefabrik yapılarda da yaygın kullanılır. MSP 2730 ürünü aynı zamanda gıda taşınan araçlarda, gıda üretim tesislerinde kullanımı uygun olan, gerekli standartları taşıyan bir üründür.

BOSTİK ÜRÜNLERİBostik MSP 2720, çok yönlü uygulanabilen tek komponentli, solvent ve izosiyanat içermeyen, SMP esaslı derz dolgu mastiğidir. Alman DIN 18540 F normlarına göre polimer enstitüsü tarafından kontrol edilmiştir. DIN 52452 / 4. bölüm normlarına göre boyamaya uygundur. Birçok boya çeşidi bulunması nedeniyle kullanılacak boya ile önceden test edilmelidir.

Bostik MSP 2720 Öne Çıkan Özellikler

Bostik MSP 2720 Su geçirmezdir ve hava nemiyle birlikte elastik ve esnek bir özelliğe kavuşur.

Bostik MSP 2720 Hava koşullarından ve genleşme hareketlerinden etkilenmez.

Bostik MSP 2720 Solvent, silikon içermez ve kokusuzdur.

Bostik MSP 2720 Çok iyi UV dayanıklılığı vardır.

Bostik MSP 2720 Tek komponentlidir.


BOSTİK MSP 2720 SMP Esaslı Mastik SiparişiSızdırmaz ürünler arasında yer alan MSP 2730 SMP Esaslı Mastik ürünü için en uygun fiyatlı BOSTİK markalı tüm çeşitler Kanyon Yapı´da. Su geçirmeyen ve havadaki nem ile beraber yumuşayarak elastik bir özelliğe kavuşan bu ürün hakkında merak edilen tüm bilgiler için bize ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı´nın Bostik marka grubu içerisinde en çok satışını yaptığı ve en uygun fiyatları sunabildiği bu ürün aynı zamanda kokusuzdur. Üzeri boyanabilir olan MSP 2730 ürünü mükemmel bir elastikiyete sahiptir. Çok iyi yapışma gücü bulunan ürün ile ilgili teklifler için bizi aramaktan çekinmeyin.

Sadece Türkiye´de değil, aynı zamanda ülkemizin bir çok komşu ülkesine de gönderim yapabilmekteyiz.

 

Ürün Resmi
Whatsapp