Ne Aramıştınız ?

Bostik

Bostik markasına göz attığımızda markanın yapıştırıcı teknolojileri alanında Dünya çapında lider markalar arasında yerini aldığını görmekteyiz. Son tüketici ve endüstri pazarında yer alan BOSTİK markası global çapta tanınan yapıştırıcı markasıdır. Uzun senelerdir sektörde akıllı ve günlük yapıştırma ekipmanlarının güçlü şekilde yer alması ve kolay uyum sağlanmasında yenilikçi bir yalıtım ile yapıştırma çözümlerini sunuyor ve daima geliştiriyor. Bostik markası yapı firmaları için akıllı yapışıtırıcıları üretmektedir.

Marka 2022 senesi itibari ile Dünya üzerinde 45 farklı ülkede merkezi bulunan bir Arkema şirketidir. Arkema grubunun yapıştırıcı ve yapı kimyasalları çözümlerindeki iş kolu olan Bostik ürünlerine en uygun fiyatlardan Kanyon Yapı aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Bostik Ürün FiyatlarıBostik markalı ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olabilmek için web sitemizde yer alan 0216 314 56 40 numarasından bize ulaşım sağlayabilirsiniz. 132 seneden fazladır marka sektörde yer almaktadır. Yenilikçi çözümlerin geliştirilmesi ve ortaya çıkarılması için en iyi teknoloojilerin yer aldığı marka bilim tabanlı ürünlerini de üretti. Yakın dönemde üretilen bu ürünler dünyada ses getirdi. Kolaylıkların sağlandığı yapı alanındaki en uygun fiyatlı ürünlere firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Bostik markasını 2015 senesinde ARKEMA satın almıştır. Su geçirmez botlara öncülük etmekten bebek bezinde kullanılan ilk esnek yapıştırıcısının piyasaya sürülmesine kadar, tarihimiz akıllı yenilikler ile doludur.

Aşağıda yer alan bostik ürün gruplarının tümü için en uygun fiyatları sunuyoruz.

Bostik Ürün Çeşitleri* Bostik Simson Foam Tape
* Simson Panel Tack
* Simson Primer PanelTack
* Bostik Universal
* Bostik Pu Seal Poliüretan Mastik
* Bostik MSP SuperTrans
* Bostik MSP 2730
* Bostik Intucrylic
* Bostik Forever Saniter
* Bostik CornerFix
* Bostik Bond 007 Ht
* Bostik 2750 MSP Esaslı Yapıştırıcı
* Bostik Fire Seal
* Bostik Weather Seal
* Bostik Costruction Nötr Cephe Silikonu
* Bostik MSP 2720
* Bostik Aqua blocker

 

Bostik Ürün Sertifikaları


Dilediğiniz BOSTİK markalı ürün için detay kısımlarını ziyaret edebilir ve her ürünün kendine ait sertifikasına bu kısımdan göz atabilirsiniz.

 

Whatsapp