Ne Aramıştınız ?

Buhar Dengeleyici Trio Plus

Nem bariyeri ve buhar dengeleyici ürünlerinin her zaman en kaliteli olanları sizlerle. Nerede olursanız olun, hava ve suyun geçişine izin vermeyen buhar dengeleyici ürünleri genellikle çatı ve cephelerde kullanılabilir ürünlerdir. Isı yalıtım imkanını sunan ve duvar yapısına uygun olan ürünleri hemen sayfamızdan inceleyin.

En iyi ortamları sağlayacak olan yapılarda kullanılması gerekli olan buhar dengeleyici ürünlerinin tüm çeşitlerini Kanyon Yapı firmasından bulabilirsiniz. Başarılı yapıları elde etmek için temel koşul binanızın üst bölümü ve dış cephesidir. Dışarıdaki tüm etkenlere, yağmur sularına, kar sularına, soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklı çatılar ve yapılar olması gerekir. Binalarınızı dış etkenlerden en iyi şekilde koruyabilmek amacıyla Buhar Dengeleyici ürünleri üretilmiş ve firmamıza ait bu ürünleri Türkiye´nin her noktasına ulaştırdık. Halen daha gelen siparişleri ortalama süreninde önünde sizlere ulaştırabilmekte ve yapılarınızı dış etkenlerden koruyacak olan bu uygulaması kolay, hafif ve uzun ömürlü ürünleri sizlere sunmaktayız.

DOĞA OLAYLARINA KARŞI " BUHAR DENGELEYİCİ "

İklimlerin daha sert ve daha etkili olduğu son senelerde yağmurların, dolunun, rüzgarın,buzlanmanın, sıcakların, kar yağışlarının vb.. tüm hava koşullarının şiddeti gittikçe artmaktadır. Özellikle binaların çatılarındaki bu doğa olaylarına karşı dayanıklılıklar araştırılmakta ve dayanıklı yapılar için gerekli olan ekonomik fiyatlı ve etkisi yüksek ürünler sunulmaktadır. Kullanım süresi boyunca özelliklerini kaybetmeyecek olan çatılara sahip olmak sizin elinizde.

Nem Bariyeri Buhar Dengeleyici Örtü farklı gramajlarda bulunabilir. Kanyon Yapı firmamızın web sayfasında ihtiyacınız olan detayların tamamı göz önünde bulundurularak birçok farklı gramajda ürün sizlere sunulmuştur. Nem bariyeri ve buhar dengeleyici grubunda yer alan ürünlerin tamamı belli oranlarda suyu tutabilmektedir. Gramajına göre uygulanacak alanda maksimum performans sağlayabileceğiniz bu çatı yalıtım ürünleri ile alakalı detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilir ve ihtiyacınız olan buhar dengeleyici ürününde hangi gramajı seçmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Kanyon Yapı firmasının özel üretim ürünleri ve Dünya´da kabul görmüş buhar dengeleyici malzemeleri hemen web sitesinden inceleyin. Buhar dengeleyici örtü ürünleri sayfamızda da göreceğiniz üzere farklı gramajlarda olabilmektedir. 3 katmanlı olan özel üretilen buhar dengeleyici çatı malzemeleri hem eğimli çatılarda hemde diğer çatı türlerinde kullanılabilen malzemelerdir. Rüzgara, neme karşı ısı yalıtımı sunan bu ürün yüksek mekanik mukavemeti, yüksek su buharı geçirgeniği ve su direnci sağlaması sayesinde son dönemlerin en popüler malzemesi olmuştur.

EN KALİTELİ BUHAR DENGELEYİCİ ÜRÜNLERİ

Kaliteli, uzun ömürlü ve gerçekten uygulandığı alanda maksimum performans sunan ürünleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Hem ısı, hem ses, hem yangın hemde su yalıtımını bir arada sunan buhar dengeleyici ürünüdür. Akustik anlamdaki sağlanacak olan düzenlemeler sayesinde çatılarda ve cephelerdeki kaplama alanlarında sunduğu performans ile adından sıkça söz ettirmiştir. Yeni binaların olmazsa olmazı buhar dengeleyiciler, eski bina tadilatlarında ise 1 numaralı malzeme konumundadır. Kanyon Yapı firması ülkenin en iyi performans sunan buhar dengeleyici ürünlerinde sizlere ulaşmaktadır. Firmamızda yer alan tecrübeli ve alanında yetki sahibi satış temsilcilerimiz ile sizlere iyi fiyatlar sunuyoruz.

Isı, nem ve havadaki hareketin kontrol edilebilmesi için buhar dengeleyici örtülerin kullanımı son dönemlerde gerek yeni yapılarda, gerekse eski yapıların daha uzun ömürlü hale getirilebilmesi için arttırılmıştır. Yapılarda kullanılan bu malzemelerde bulunan üstün özellikler sayesinde ısı yalıtımı  değerlerinizinde arttığını göreceksiniz. En iyi derecelerde etki ettiğini göreceğiniz bu ürünler için en ideal olanlarının hepsi Kanyon Yapı ile sizlere sunulmaktadır. Su yalıtımı malzemeleri arasında yer alan " Buhar Dengeleyici " ürünler sizlere bir telefon kadar yakın. Dilediğiniz il, ilçe ve bölgeye istediğiniz miktarlarda ürün gönderimini kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Buhar kesici ve buhar dengeleyici ürünler genellikle çatılarda taşyünü levhalarının alt kısmında uygulanır. Taş yünü levhalarının üstüne ise buhar dengeleyici uygulanmaktadır. Sitemizde yer alan en kaliteli buhar dengeleyici ve buhar kesiciler yer alır. Sizlerin ihtiyacı olan ürünleri hemen sitemizden sipariş verebilirsiniz.

CE BELGELİ BUHAR DENGELEYİCİ

Su buharına karşı yapıların dirençsiz olması nedeni ile günümüzde bir çok yeni yapıda uygulanması gereken Ce Belgeli Buhar Dengeleyici ürün uygulaması yapılması gerekir. Nefes alan buhar dengeleyici ürünlerinde Kanyon Yapı´nın yerli markası Trio Plus ürünlerini tercih edebilir ve ürünlerde yer alan özel mikrofilm tabakalerı nedeni ile iç ortamlarınızda oluşan su buharlarına yön verebilirsiniz. Dışarıdaki yüzeylerde su buharlarının oluşumunda damlacık şeklinin alınmasını sağlayacak olan buhar dengeleyici ürünler yapılarınız için nefes alan örtülerdir.

Sizlere sunduğumuz tüm Trio Plus ürünleri testleri yapılmıştır. Çatılarda ve yapılarınızda kullanacağınız örtülerinizde meydana gelecek olan aksaklıklar binalarınızı uzun dönemde olumsuz etkileyecek ve geri döndürülmesi çok zor sonuçlar doğurabilecektir. Ayrıca binalarınızdaki bu sorunların giderilmesi için yüksek meblağlar harcamanıza neden olacaktır. Bunların ömnüne geçebilmek ve yapınızın yararlılık dönemlerini uzatabilmek için
Trio Plus

ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Nefes alan bir örtü olan buhar dengeleyici örtü hem yapıdaki buharın kesimesini hemde binaların nefes almasını sağlar. Bu ürünler isteyenler tarafından çatılarda veya cephelerde kullanılabilmektdir. Nefes alan bir yapıda korozyonun önlenmesi için tercih edilebilir. Yalıtım işlemleri için, dış kaplamalar için tercih edebileceğiniz bu ürün dış kaplama yapılacağı esnada buharın sıkışması, duvarda birikmesi ve nem olması nedeni ile küf meydana gelecektir, zamanla oluşan bu küfler yalıtım ürünlerinizdeki performansınızın alınmasını azaltacak ve sorun yaratmaya başlayacaktır. İşte bu sorunlardan korunabilmek, kurtulabilmek ve daha uzun ömürlü yapılara sahip olabilmek için Buhar Dengeleyici ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ NEDİR?

 

 

Buhar dengeleyici üç katmandan oluşan tekstil esaslı olarak üretilen buhar geçişin izin vermeyen fakata hava geçişine izin veren su basıncına ve yırtılmaya karşı çok dayanıklı üç katmanlı buhar dengeleyici örtüdür.Dış katman polipropilen orta katman polietilendir.Kanyon Yapının En iyi Nem Bariyeri Örtüsü  TRIOPLUS dır.

Yapılar içişn su yalıtımı özelliğini beraberinde getiren, yoğunlaşma sağlaması nedeni ile yapınızda kullandığınız malzemelerin erken eskimesini, korozyona uğramasını geciktiren bir üründür. Nesef alan bir yapınızın olması uzun ömürlü binalara sahip olmanız demektir. Her türlü cephe ve çatı için uygun olan Trio Plus Buhar Dengeleyici ürünleri tercih edebilirsiniz.

3 katmana sahip olan Trio Plus Buhar Dengeleyici ürünlerimiz yapınızda buharın geçişini engeller ancak havanın geçişine izin verir. Muhteşem bir izolasyon ürünü olan ve aynı zamanda yapı duvarlarına, çatısına nefes alma imkanı sunan bu ürünü en uygun fiyatlardan firmamızdan temin edebilirsiniz. Kanyon Yapı Buhar Dengeleyici Ürünleri Türkiye´nin her yerine kısa süre içerisinde istenilen ebatlarda ve adetlerde ulaştırılabilmektedir. Basınç ve yırtılmaya karşın oldukça dayanıklı ürünlerdir.

Düzen sağlayan, taşıyıcı özelliği bulunan buhar dengleeyici ürünlerinde yer alan orta katmanda üstün miktarda yırtılmaya karşı dayanım bulunur. Bu nedenle birim ağırlığında olan ürünlerin karşısından Kanyon Yapı´nın sizlere sunmuş olduğu tüm ürünler 2x daha fazla kuvvet sahibidir. Yapı içerisinde yer alan buharı ve nemi etkili bir şekilde dışarı aktarabilmekte olan buhar dengeleyici örtü ürünlerini uygulayarak uzun seneler boyunca yapılarınızın sorunsuz bir şekilde sizlere fayda sağlamasını elde edebilirsiniz.

Buhar dengeleyici örtülerin kullanım alanları oldukça geniştir. Bugün ülkemizde ihtiyaç duyulan örtü miktarının büyük bir bölümünü verdiğimiz uygun fiyatlar nedeni ile firmamız karşılamaktadır. Firmamızın sizlere sunacağı uygun fiyatlı ve kaliteli buhar dengeleyici ürünler hakkında bilgi ve teklif talepleriniz için bize
0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Buhar dengeleyici ürünler ile çatılarınızda ısınan havaların genleşmesi ve hafiflemesi nedeni ile yoğuşma meydana gelecektir. Bu yoğuşma durumlarındaki riskleri yok etmek için en iyi malzemeler ile çatı kaplamalarınızı yaptırmalı ve doğru ürün seçmelisiniz. Sizler için gerekli olan malzemelerin tamamı firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Bina içerisindeki kaliteli yaşamın uzun dönemler boyunca doğru bir şekilde sürdürülebilmesi için su yalıtım uygulamalarınızı yaptırmalısınız. Yoğuşma riskinin önüne geçmek için sizin ihtiyacınız olan tüm ürünler Kanyon Yapı´da yer almaktadır.
 

 

 

 TSE STANDARTLARINDA BUHAR DENGELEYİCİ 

 

 

 

 

 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ NERELERDE KULLANILIR?

 

 

Buhar Dengeleyici Örtü ahşap çatılarda kiremit altında kenet çatılarda,sayding altında ,giydirme cephelerde taşyünü üzerinde ve  daha çeşitli yerlerde kullanılır.Devamlı suya maruz kalan yerlerde kullanılmamalıdır.güneşte uzun süre bekletilmemelidir.kullanılacak alana göre ürün gramajı yetkili üretici veya satıcı ile görüşülerek veya test raporlarından değerlendirilerek karar verilmelidir.Bu Buhar Dengeleyici de kullanılacak alan seçimindeki en önemli kriterdir.Kanyon yapı her gramaj  Nem Bariyeri üründe Trioplus Markası ile üretim yapmaktadır.

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ YANGIN DAYANIMI?

 

Buhar Dengeleyici örtülerin  yangın sınıfları TSE  EN 13970 ve EN 13984 standardında belirlenmiştir.Bu satndartlarda A2 ve B1 sınıfı yangına dayanımlı buhar dengeleyici ürünler bulunmaktadır. Bunlar zor alevlenici yangını yürütmeyen alev kesilince sönen damlama yaparak yangını yaymayan duman çıkarmayan ürünlerdir. Buhar Dengeleyici Trioplus B1 Fire kanyon yapının en iyi sonuç veren Yangına Daynımlı Buhar Dengeleyici üründür.

 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ VE BUHAR KESİCİ FARKI NEDİR?

 

 

Buhar dengeleyici özellikle giydirme cephelerde havalandırmalı cephe  diye tarif edilen uygulamalarda  Buhar kesiciye nazaran tercih edilmelidir.Bu tarz cephelerde Nem Bariyeri ve Buhar Kesici kullanılması bina içi ile dışı arasındaki hava geçişini engellediğinden yoğuşmaya sebep olabilir.Eğer bina yapısı içeriden dışarıya hava geçişine izin verir durumda ise Buhar Dengeleyici Örtü kullanılmalıdır.Hava geçişine izin vermiyor is Buhar Kesici Örtü kullanılmalıdır.Kanyon yapı Buhar Dengeleyici Örtü ve Buhar Kesici örtü Üretimi için Trioplus Markasında optimum sonuç vermektedir.

 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ NASIL OLMALIDIR?

 

 

Buhar dengeleyici veya başka tabir ile Nem bariyeri ürünler yırtılma dayanımı yüksek, hava geçişine izin veren su basıncına dayanıklı gramaj olarak minimum 90 gram ve su basıncı testine sahip olmalıdır.Uygulama alanına göre buhar dengeleyiciler 180 gr a kadar kullanılabilir.Tse veya Ce belgelerinin olması ürüne olan güveni arttırır.Kanyon yapı CE Belgeli Buhar Dengeleyici Üretimi yaptığı Trioplus ürünleri ile en iyi sonucu almanızı sağlar.

Binalarda meydana gelen yoğuşma sorunu ısıdaki yalıtımda aksaklıklar ve diğer yapılardaki ekipmanlarınızın sorun yaşamasını beraberinde getirecektir. Nefes alabilen yalıtım örtülerinin en iyileri ve kullanımı en yaygın olanları firmamızda bulunmaktadır. Yapılarınızın çatılarındaki havalandırma sorunlarını yok edecek, bu dertlere son verecek ve yoğuşma riskini de ortadan kaldıracak olan malzemelerimiz ile karşınızdayız. Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu nefes alabilen örtüler ile az eğimli olan çatılarınızda ve kırma çatılarınızda bile maksimum verim alacaksınız. Kullanacağınız bu malzemeler ile yüksek yoğunluklu olan polietilen liflerin eritilmesi ile meydana gelen ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Kanyon Yapı´nın özel üretim buhar dengelemekte uzman olan örtüleri yapınıza kaliteyi getirecek, uzun ömürlü yapılara sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ ÖRTÜ SEÇİMİ?

 

 

İhtiyaçlar doğrultusunda kullanılan Buhar Dengeleyici seçimi şu şekilde yapılmalıdır.öncelikle ürünün üzerine binecek yük var ise burda Buhar Degeleyicinin yırtılma dayanımı ve gramajına bakılmalıdır.Yük fazla ise ağır gramaj ürün kullanılması faydalı olacaktır.havalandırmalı cephelerde ise su basınç ve yaşlandırma testine göre karar verilmelidir.Kanyon Yapı her şarta uygun Nem Bariyeri ve Buhar Dengeleyici yi Troplus markası ile üretmektedir.

 

 

 

EN İYİ BUHAR DENGELEYİCİ MARKASI?

 

 

Türkiyede üretilen Nem bariyeri,Buhar dengeleyici veya Buhar kesici ürünler tekstil esaslıdır. Bunlar içinde Trioplus markası ile üretilen ürünler çok başarılı sonuçlar vererek yurt içinde ve özellikle yurt dışında birçok projede kullanılarak çok iyi sonuçlar vermektedir.Trioplus markası ile Nem Bariyeri Üretimi yapan Kanyon yapı sektöründe öncü bir firmadır.

Kanyon Yapı´nın yerli markası Trio Plus yüksek kalitesi ile sektörde en fazla tercih edilen malzeme listesine girmeyi başarmıştır. Sizlerde buhar dengeleyici ürünlerimizin farklı çeşitlerinin bulunduğu bu sayfamızda kısa bir gezintiye çıkabilir ve ideal ölçüleri tercih edebilirsiniz. Yapınız ve uygulama alanınız için hangi ürünü tercih edeceğinizi bilmiyorsanız hiç dert etmeyin, web sayfamızda yer alan numaralarımızdan
0216 314 56 40 ı arayarak müşteri temsilcilerimizden yardım talep edebilir ve yapınız için en uygun buhar dengeleyici ürününü  öğrenebilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü buhar dengeleyici ürünler için bizi arayın.

 

 

 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ NASIL UYGULANIR?

 

 

 

 

Uygulama yapılmasının bir nedenide  Buhar Dengeleyici malzeme ile binanın dış kabuğu veya çatısından su geçişi olması durumunda binayı suya karşı korumak olduğundan ,Buhar dengeleyici /Nem Bariyeri  uygulamasında binanın dış yüzeyinin pencerelerin dışında kalan kısımları tamamem Buhar Dendeleyici örtü ile kaplamak doğru olan uygulamadadır. Burda ek yerlerinde ve bitişlerde  Raptor Buhar Dengeleyici Bant (Tyvek Bant olarakta bilinir) kullanılmalıdır .malzeme uygulama en minimum şekilde delinmelidir.Uygulama esnasında delinen yerler bant ile takviye yapılmalıdır.Uygulamada Nem bariyerinde Trioplus ürünleri Yapıştırmada ise Raptor Ekyeri bandı kullanılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ FİYATLARI?

 

 

 

Buhar Dengeleyici Fiyatları ürünün markasına ,gramajına ve kullanım amacına göre farklılık gösterebilir.BUHAR DENGELEYİCİ EN İYİ FİYAT Kanyon yapıdan Trioplus Buhar Dengeleyici,Trioplus Nem Bariyeri ,Trioplus Buhar Kesici ,TYVEK ürünleri için alabilirsiniz.

 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ ÜRETİCİ FİRMALAR?

 

BUHAR DENGELEYİCİ ÜRETİMİ YAPAN FİRMALAR dan  sadece bu iş yapmak için kurulan firmaların sayısı fazla değildir.başka sektörlere hizmet ederken buhar dengeleyici üretimide yapan pek çok firma vardır bunların üretim kaliteleri gerçek işleri bu olmadığından iyi olmayabilir.daha öncede bahsedilği gibi CE belgesi olan buhar dengeleyici üretimi yapan firmalar ürün tedariğinde tercih edilmelidir.

 

 

TSE STANDARTLARINDA BUHAR DENGELEYİCİ 

 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ FİYATLARI

 

 

 

TSE standardlarına uygun buhar dengeleyici ürünler için Kanyon Yapı yanınızda. Firmamızın yangın kalite standartlarına uygun ürününü inceleyerek ihtiyacınız olan çeşidi tercih edebilirsiniz. Yüksek performans ve kaliteye sahip buhar dengeleyiciler için bizi arayın. Çatı ve cephelerinizde güvenle tercih edebileceğiniz buhar dengeleyici ürünleriniz hemen her türlü alanda uygulanabilmektedir. Devamlı suya maruz kalan yüzeylerde kullanım için buhar dengeleyici ürünlerine hemen sahip olun.

Bitümlü örtü çeşitlerinden çok daha dayanıklı olan ve yüksek derecelerde su buharının geçişine izin veren ürünlerimiz için hemen bize ulaşabilirsiniz. Binalarınızın içinde bulunan su buharının arasındaki gözeneklerden geçerek dışarıya atılmasını sağlayan ve nem akışının da dengelenmesini sağlayabilen, bu nedenle yoğuşma riskini ortadan kaldıran buhar dengleyici ürünler firmamızda sizlerin hizmetindeid.r Su yalıtımı örtüleri için aklınıza takılan sorular, sorunlar ve fiyat talepleri adına daima bizi arayabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamının kalite kontrolü yapılmıştır. Firmamızın sunduğu buhar dengeleyici ürünler şiddetli yağışlara, kara, yağmur suyuna maruz kalsa dahi çadır etkisi gösterir ve asla suyu alta geçirmez. Aynı zamanda bu durum karşısında da yapınızdaki ısı yalıtımı artmış olur.

Nefes alan buhar dengeleyici örtüleri hakkında daha fazla bilgi edinmek, en uygun fiyatları almak için hemen incelediğiniz web sayfasının iletişim bölümündeki numaraları arayınız.

TYVEK markalı ürünler ve Kanyon Yapı´nın kendi markaları için sitemizde kısa bir gezintiye çıkınız. Yağış alan bölgelerde suya karşı alınması gerekli olan en önemli önlemdir. Buhar dengeleyici hem yapınızı korur hemde yalıtım sağlar. Özellikle ısı ve su yalıtımı fatura masraflarınızın en az %34 oranında azalmasını sağlayacaktır. Eğimli olan çatılarda kullanılacak olan Trio Plus ürünleri çatınızdan alacağınız verimi arttıracaktır Nem sorunlarınında giderilmesi için yeterli sonuçlar elde etmenize olanaklar Kanyon Yapı ile sunulmaktadır.

Tüm çatı modellerinde, tüm cephe sistemlerinde kullanılması gereken, özellikle yeni yapılarda olmazsa olmaz, ekonomik ancak yüksek faydalı Buhar Dengeleyici sistemine en iyi adapte olmuş ürünler burada. Her türlü srounun giderilmesi, havalandırma ve nem sorunlarından arınmak için doğru adrestesiniz.

Buhar dengeleyici ürünler çatı zeminlerinde beton üzerinde bulunan mineral yünlü şiltelerin, taşyünü levhaların üzerine de uygulanabilmektedir. Buhar dengeliyici ürünler giydirme cephe sistemlerinde de çok fazla tercih edilmektedir. Yalıtım malzemelerinin üzerinde uygulaması yapılabilir. Sitemizden buhar dengeleyici ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyatlardan siparişlerinizi vermek için bizi arayın!

Whatsapp