Ne Aramıştınız ?

Çatı ve Cephelerde Su Yalıtım Örtüleri Tyvek Solid

Tyvek solid markası esnek ve hafif yapıda malzemelerden üretilen tamamen çatılar ve duvar uygulamaları için geliştirilmiş olan özel ürünler içermektedir. Su yalıtımı örtüleri, çatı tahtaları ile direk teması ile uygulanabilmektedir. Dupont markasının TYVEK SOLİD ürünü TSEN 13859-1&2 sınıfı W1 sertifikasına sahiptir. Kendinden yapışkan bantlı olan bu ürünün su barı geçiş direnci de olduköa yüksektir. Isıl bağı %100 HDPE olan yani yüksek yoğunlukta polietilen bulunan su buharı geçirim hızı ise ideal olarak değerlendirilen bu ürün asla su geçirmez.

Çatı ve Cephelerde Su Yalıtım Örtüleri Tyvek Solid ürünü için en iyi fiyatları firmamız KANYON YAPI´nın sitesinde yer almakta olan numaralardan veyahut bulunduğunuz bu web sitesinin iletişim bölümünde bulunan e-mail adresi aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Dupont Tyvek Solid ürünü ülkemizde kullanılmakta olan her türlü çatıya ve cepheye uygulanabilir. Cephe ve çatı kaplamalarında yüksek performans bekleyenlerin tercihi olan Tyvek Solid üstün su geçirimsizlik ve yüksek buhar geçirkenliği ile tanınmaktadır. Aynı zamanda yırtılmaya karşı da diğerlerine göre extra bir dayanıma sahiptir.

Kanyon Yapı´nın web sitesinde bulunan tüm ürünleri isterseniz adet bazında isterseniz de projelerinize göre yüksek miktardaki talepler bazında en iyi fiyatları alabilirsiniz. Uygun fiyatlar alabileceğiniz DUPONT markalı ürünlerin tamamı İstanbul Kanyon Yapı depolarında stoklanmış ve ülkemizin her iline gönderimi yapılabilecek olan ürünlerdir. Kanyon Yapı´da yok yok ! Sızdırmazlık ve yapıştırma elemanlarının haricinde bir çok ürün grubunu da bünyesinde bulunduran firmamızın web sitesinde yer alan numaralar aracılığı ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dupont markası enerji, gıda, elektronik, inşaat pazarıda dahil olmak üzere endüstrinin bir çok alanında hizmet verecek ürünleri üretmekte ve çatı kaplama membranlarında, çatılarda, çatı altlarında ve duvarlarda uygulanması yapılacak tüm alanlarda yüksek kaliteli ürünler piyasaya sunmaktadır.

Kar yapışı alan, rüzgar alması muhtemel, yağmuru hisseden alanlarda su yalıtımı önemlidir. Üretici Dupont markasının üretmiş olduğu yüksek mukavemetli ürünlerimiz ile sizlerde yüksek performans alabilirsiniz. Rulo halinde sunulan Tyvek Solid ürünü yüksek sıcaklıkta ısıl işlemleri ile hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Polietilen elyaftan üretilen Tyvek Solid tek katlı olarak ve buhar izolasyonu özelliğine sahip olan bir üründür.

Daha fazla bilgi ve uygun fiyatlardan yararlanmak için hemen firmamızı arayın.

ara

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • İllbruck Ürünleri
    Aradığınız yüksek performanslı inşaat malzemeleri arasında İllbruck markasına sahip, eşsiz özelliklerdeki ürünlerin tamamına firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile erişebilirsiniz. ...
  • TSE Belgeli Nem Bariyeri
    TSE Belgeli Nem Bariyeri mi arıyorsunuz? Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu çatı ve cephe yalıtım örtüleri kategorisine ait nem bariyeri ürünlerini hemen inceleyin. ...
  • Nem Bariyeri Su Geçirir Mi?
    Nem Bariyeri Su Geçirir Mi? Nem bariyerleri ve buhar kesiciler hakkında önemli bilgilerin yer aldığı Kanyon Yapı firmasından hem bilgi sahibi olun, hemde istediğiniz ürünü en uygun fiyatlardan sipariş verin. ...
Whatsapp