Ne Aramıştınız ?

Cephe Kolları

Cephe kolları numaralarından görüntüsünü ve kilit sistemini rahatlıkla görebileceğiniz ve birbirinden farklı özelliklere sahip cephe kollarını online olarak inceleyebilir ve tercih edebilirsiniz. PVC sistemlerinize uygun cephe kolları firmamız tarafından sizlere sağlanırken firmamızın güvencesinde ve uygun fiyat talebinden yararlanabilir, PVC sistemlerimizde daha güvenli ürünlerle daha uzun ömürlü pencere kollarını kullanabilirsiniz. Fonksiyonel olarak farklı yerlerde kullanılan pencere kolları 07-101 kodundan başlayarak 07-122 koduna kadar farklı şekillerde ve farklı kilit özellikleriyle sizlere sağlanmakta olup kapı ve pencerelerinizin daha güvenli olmasını sağlamaktadır. Eksenel cephe kolları olarak isimlendirilen bu sistemler sizlerin zevkine ve pencere kilit sistemlerinize uygunluğu açısından değerlendirilerek sipariş gerçekleştirilmelidir.

PVC sistemlerinde güvenliği sağlayan ve kilit sistemlerini hareket ettiren en önemli ürün olan eksenel cephe kolları sağlıksız ve dayanıksız olduğu takdirde pencere kilit sistemlerinin tam olarak kapanamamasına neden olabilir, bu durum evlerinizde ve ofisinizde tehlikeyi beraberinde getirmektedir. Ofislerimizde ve evlerinizde hırsızlık ihtimaline karşı problemin ortaya çıkmasına neden olacak ya da bu rahatsızlığı nedeniyle sizin sürekli tedirginlik yaşadığınız pencerelerinizi firmamızın size sağlayacağı ürünler ile ortaya çıkmayacaktır. Aynı zamanda çocuklarınızın güvenliği için de pencere kolları oldukça önemlidir.

Sizlerde en güvenli ürünleri Kanyon Yapı farkı ile satın almak istiyorsanız firmamızın online sitesinden fiyatlar ve ürün özellikleri hakkında bilgi alabilir ve siparişlerinizi gerçekleştirerek ürünlerinizi satın alabilirsiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.