Ne Aramıştınız ?

Cephe Makasları

 

Cephe Makası Nedir?


Cephe makası ürünlerimizi  web sitemizden inceleyebilirsiniz. Pvc dış pencereler ve cephe sitemlerinde kullanımı yaygın olan cephe makaslarıdır. Dış cephelerdeki tüm uygulamalar için, özellikle dışa açılım olan camların, pencerelerin kapanabilmesi için büyük bir kolaylık sağlayan bu ürünler için Kanyon Yapı´ya ulaşabilir ve en uygun teklifleri firmadan alabilirsiniz. Web sitemizde ağır yük cephe makasları, cephe makaslarına ait görüntüler, teknik dökümanlar yer almaktadır. Yapılarda veya yalıtım alanlarındaki pencerelerde, kilit sistemlerinde kullanılmakta olan bu ürünler olmazsa olmaz ürünler olarak bilinir.

Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden  ihtiyacınız olan 1. kalite ürünlere hızlı erişim imkanı sizleri bekliyor. Uygun fiyatlar ve toptan alıma uygun iskontolar ile hizmetinizdeyiz.

Sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli cephe makasları uzun süreler boyunca rahat, güvenli kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Cephe makasları paslanmaz ve korozyona karşı da oldukça dayanıklı ürünlerdir. Modernleşen şehircilik anlayışı ile geliştirilmiş olan, özellikle yüksek katlı olan, ticari binalarda genellikle sadece cam kaplı olduğunu çk fazla görmekteyiz. Türkiye bu alanda plazaların, sadece cam ile kaplı olan yüksek binaların oldukça fazla olduğu bir bölgedir. Nitekim bu binaların havalandırmasını sağlayabilmek adına da dışa açılım sistemlerini kullanmaktayız. Dışa açılır olan sistemlerdeki cephe kanatlarında kullanabileceğiniz ürünlerin tamamına bizden ulaşabilirsiniz.

Cephe Makası Çeşitleri


En yaygın kullanılan Makas grubu ürününe Kanyon Yapı firması web sitesinden erişebilirsiniz. Kanyon Yapı firmasında yer alan dış cephe sistemleri için ankraj demirleri, cephe kolları en çok talep edilenler arasında görülür. Farklı alanlarda da kullanımı yaygın olan cephe makaslarının 2 çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan ilki, PVC CEPHE MAKASI ve diğeri ise ALÜMİNYUM CEPHE MAKASI´DIR.

Yapı ve yalıtım da kapı ve pencere sistemlerinde en çok kullanılan ve muhakkak gerekli olan kilit sistemlerinde veya pencere aksesuarı sektöründe yer alan cephe makasları birçok markada sizlerin tercihine sunulurken cephe makasları ağır yük cephe makası olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Kanyon Yapı tarafından satışa sunulan Kale Atlas cephe makası sizlerin kullandığınız alanda ağır yük makası sayesinde her yöne güvenlik sağlayabilmesi olanak sunar.

Pencere ve kapı sistemleri denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan Kale kapı pencere bu alanda almış olduğu birçok başarı belgesi ve bunu takiben katılmış olduğu fuarlar ile ürünlerini sergileyerek uluslararası platformda tanınan ve ısı yalıtımı ile pencere sistemlerinde uzun ömürlü kullanım sağlayan Kale Atlas ağır yük makası ürünü ile sektörde profesyonel yeni kullanıcıların beğenisine sundu. G.U. Sterling cephe markası ise global standartları belirleyen Securistyle İngiltere´de üretilip Üstün kaliteye sahip olarak firmaların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmektedir.

Bu ürünün özellikleri üretim hataları ve paslanmaya karşı 12 yıl garanti içermesi, yüksek korozyona karşı dayanıklı olması ve oldukça dayanıklı bir çelikten elde edilmesi uluslararası standartlara uygun olarak üretilerek böylece sorunsuz ve uzun yıllar kullanım sağlaması açısından oldukça önemli bir üründür. Cephe makası ağır yük cephe makası ve kale cephe makası gibi cephe makası seçenekleri de yer almakta ve bu ürünler fonksiyonel özellikleri ve markaları açısından değişiklik göstermektedir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için
0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Firmamızdan bilgi almak, teklif almak için Türkiye ve Avrupa´nın her yerinden +90216 314 56 40 numaraıs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat avantajlarını sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Cephe makaslarının kaldırabilecekleri ağırlık özellikleri bulunmaktadır. Her cephe makası üretici markasına ait olarak kullanılan hammaddesi ve diğer detayları farklı olabilmektedir. Bu kapsamda cephe makasları ile alakalı merak ettiğiniz tüm hussular için bize ulaşmaktan asla çekinmeyin. 

Whatsapp