Ne Aramıştınız ?

Dow Corning

DOW CORNİNG NOTR SİLİKON MACUN

Dow corning silikon macun aşırı esnek yapısı, yüzeylere iyi uyum sağlaması, az korkulu (rahatsız edici bir kokuya sahip olmaması) ve birden çok renk seçeneği ile tercih edilebilirliği yüksek bir üründür. Bu ürünün kürlenme sistemi alkoksi standart renkleri; kahve, sıcak beyaz, parlak beyaz, siyah, bronz, meşe, kızıl meşe, şeffaf meşe ve gri gibi renklerdir. Ürün uygulanırken uygulama ısısı 5 ile 40 derece arasında değişkenlik gösterebilir.

Sizler silikon ürünler grubundan dow corning ürünlerinin yapı malzemeleri ile ilgili ürünlerinden aynı özelliği taşıyan ve daha da geliştirilmiş yapısı ile birçok ürün çeşidini de online sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerimiz ihtiyaç grubunuza yönelik şekilde kategoriler halinde beğeninize ve tercihinize sunulmuştur. Cephe ankraj sistemleri, cephe makasları, çelik ve plastik dübeller, kapı ve pencere pervazları ya da çeşitli markaların vida ve civata grubu, bant grubu, çeşitli yapıştırıcı ve slikon ürünler firmamız garanti ve güvencesi ile sağlanmaktadır. Firmamız cephe firmalarına cephe ile alakalı tüm ürünleri sağlarken sektörde tercih edilen bir marka olmasını firmalara sağlamış olduğu garantili ürünlere borçludur.

Firmamızdan satın alabileceğiniz dow corning nötr slikon macun ve dow corning 796 PVC-U cam silikon sizlere geniş kullanım alanları ile ayrıcalıklı ve bozulmadan uzun süre kullanma imkânı sağlamakta geniş kullanım alanları ile tercih edilebilirliğini yükseltmektedir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.