Ne Aramıştınız ?

Dowsil

Dowsil markalı silikon macunların esnek yapısı ve hemen her yüzeye iyi bir şekilde uyum sağlayabilmesi ve rahatsız edecek kadar bir kokuya asla sahip olmaması sebebiyle ülkemizde en çok tercih edilen markalar içerisinde yerini almıştır. Dowsil nötr silikon macunu ürünü kürlenme sistemi olarak alkoksi standart renkleri ile satışa sunulmuştur. Bu renklerden bahsetmek gerekirse, kahve, sıcak beyaz, parlak beyaz, siyah, bronz, meşe, kızıl meşe, şeffaf meşe ve gri renklerine sahiptir. Dowsil ürünleri uygulandığında uygulama ısı aralıkları ortalama olarak 5 derece ile 40 derece arasında değişkenlik göstermektedir. Silikon ürünleri ile alaklı dowsil markasını tercih edecek olanlar için Kanyon Yapı olarak merkezimizden tüm Türkiye ve bir çok Dünya ülkesine hızlı teslimat yapabilmekteyiz.

İhtiyaç duyduğunuz Dowsil markalı ürünlere sitemizde yer alan ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Dowsil nört silikon macun, dowsil 796 ve diğer ürünlerimiz sizlerle. Uzun süre bozulmadan kullanma imkanı sunan bu dev markaya ait bir çok ürüne Kanyon Yapı güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

Dowsil Ürünleri


Strüktürel yapıştırma ve silikon ürünlerimiz camlarda, metallerde ve diğer tüm panel malzemelerin üzerinde yapıya tutturulma için dowsil silikonları tercih edilir. Bu silikonlar arasında ise strüktürel yapıştırma yöntemi öne çıkacaktır. Rüzgardan gelen yük, binadan gelen diğer darbe yükleri, camlardan veyahut panellerden gelen yükler uygulanan silikon sayesinde binanın iskeletine aktarılmaktadır. Dowsil silikonları binalarda oluşacak olan rüzgar yüklerine ve termal anlamdaki gerilmelere maruz kalsa dahi bütünlüğünü her zaman koruyacaktır. Yüksek performanslı olan strüktürel silikonlar tabi her uygulama için uygundur diyemeyiz. Ürünü tercih etmeden önce, bilginiz yok ise uygulayacağınız alana bu silikonların uygun olup olmayacağını öğrenmek isterseniz iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ETAG 002 tarafından test edilen ve ETA almaya hak kazanan Dowsil ürünleri ayrıca Avrupa Sağlık, Güvenlik ve Çevre Koruma mevzuatlarına uygun olduğunu da gösteren CE belgesine de sahiptir. Ce işareti taşıyan Dowsil ürünlerine hemen ve uygun fiyatlara sahip olmak için Kanyon Yapı´ya 0216 314 56 40 numarası ile ulaşabilirsiniz.

Strüktürel Cephe Silikonları


Ülkede inşaatı devam eden veya tadilatı yapılan tüm inşaatlar, bina tasarımları, çevre düzenlemeleri ve diğer projelerde Strüktürel Cephe Silikonları olarak Dowsil talep edilebilmektedir. Sizlerin ihtiyacına uygun Dowsil çeşidini öğrenmek ve teklifler alabilmek için bize web sitemizdeki irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Özel olarak proje testlerinin yapılması ve kalite kontrollerin tamamlandığı bu ürünler projelerinizde en iyi yardımcınız olacaktır.

 

Whatsapp