Ne Aramıştınız ?

Epdm Membran

Türkiye´nin Membran Üreticisi olan Kanyon Yapı´nın web sitesinde bir çok farklı ürün sizlere sunulmuştur. Yüksek yoğunluklu şekilde üretilen epdm membran ürünleri düzenli olarak katı atık depolama sahalarında, maden atık depolama sahalarında, asit havuzlarında, tank sahalarında, göletlerde, sahalarda, sulama kanallarında ve bir çok alanda yayagın olarak kullanılır..

Kanyon Yapı Malz.Paz.Tic.Ltd.Şti. en uygun fiyatlarla Epdm Membran ürün grubunda sizlerin yanında. Üstelik sadece İstanbul´da değil, Tüm Türkiye´de..Genellikle çatı uygulamalarında, dış cephe sistemlerinde, pencere ve kapı sistemlerinde ve en önemlisi su yalıtımı sağlanacak direnejlarda, bina zeminlerinde yada süs havuzlarında tercih edilen bir ürün grubu içerisinde yer alan sentetik kauçuk türü bir üründür. Hava geçirmeyen, su geçirmeyen bu özel sistem uygulandığı zamandan çok çok uzun seneler sonra bile aynı koşullarda durur. Dirençlidir. Mimarların ve müteahitlerin en çok talep ettiği ürün gruplarımızın başında gelir...


Kanyon Yapı´nın web sayfasında yer alan bu ürün grubu ticari firmalar ve bireysellerin taleplerine en iyi yanıtı verecek ürünleri sunar. Her türlü sızdırmazlık talep için bu malzemenin kullanımı gerekir. Uygulandıkları alanlarda maksimum yapışma mukavemeti sağlayan epdm membranların her iki yüzeyide iyi bir koruma sağlaması için dokulu yüzeye sahitir. EPDM membran ürünleri çevre dostu ve çok uzun ömürlü ürünlerdir.

Etilen-propilen-dien kauçuklar ile karbon siyahı olan yağların birleşimi ile kür ve üreitm kısmında yardımcı katkı maddeleride kullanılan ve tek katlı olan kauçuk örtülere EPDM MEMBRAN denilmektedir. Bu ürünü inşaat ve yapı sektöründe bulunan ustaların ve mimarların tamamı bilmekte ve çok fazla tercih etmektedir. Rulo şeklinde top top yer alan ve volkanize edilerek üretilmeleri sağlanan bu ürünleri  Türkiye´nin her noktasına kısa süre içerisinde ulaştırabilmekteyiz.

Kauçuk ürünler kapsamında EPDM memran diğerler malzemelere nazaran çok daha fazla olabilen ısı değişimlerinde bile elastik ve çekme direncini korur. Kopma esnemesi her zaman bulunur ve bu esneme hava koşulu ne olursa olsun önemli bir yapıda kendini hapseder. Hemen her hava ortamına karşın, güneş ışınlarına karşın ve ozona karşın oldukça dayanıklıdır. Bu ürün genellikle yeni yapılan binalarda  temellerde ve yan perdelerin yalıtımlarında kullanılmaktadır. Hem teraslarda hemde kubbe yapılı olan çatılarda EPDM MEMBRAN kullanımı yaygındır. Bir bina yapılacaksa veya bir yapı yapılacaksa orada olması gereken ve yapı ekipmanlarını korozyona karşı korumayı sağlayacak olan ürün EPDM Membran´dır. Giydirme cephelerde, göletlerde de bu ürün kullanılır. Peyzaj mimarlarının ve firmalarının bahçelerde ve göletlerde kullandığı yalıtım ürünleri arasında gösterilen bu ürünü en uygun fiyatlardan 0216 314 56 40 numarası üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Olmazsa olmazların arasında yer alan SU bazı hallerde yaratıcı sonuçlar ortaya çıkarsa da bazı hallerde ise yıkıcı sonuçlar meydana getirebilmektedir.

Özellikle inşaat alanında hizmett ebulunanların su yalıtımlarında en iyi ürünleri aradığını biliyoruz. Bazen nem, bazende sudan gelen etkileri binanızdan uzak tutmanız gerekir. Uzak tutmazsanız binanızda nem ve suyun yaratacağı olumsuz etkiler sebebiyle ciddi sonuçlar meydana gelebilmektedir. Binalarınızın çok daha uzun ömürlü olması için nem bariyerleri, epdm memran ürünleri oldukça önemlidir. Suya dayanıklı olan ve suyun geçişine kesinlikle izin vermeyen malzemeler en uygun fiyatlarla Kanyon Yapı´da sizlere sunulmaktadır.

EPDM MEMRAN BİRİM FİYATLARIBir rafineri ürünleri olan etilen ve propilen maddeleri kullanılarak EPDM meydana gelmektedir. EPDM Membran ürünü bir sentetik kauçuktur. Doğal bir kauçuk ürününün bazı özellikleri değiştirilememektedir. Ancak Sentetik olan Kauçuk ürününün bazı tarzları, etkileri değiştirilebilir ve uygulanacağı alana göre uygun bir hale getirilebilirler. Gereksinimlerinize göre tercih edebileceğiniz bir ürün halini alır. Epdm Membran ürünü meydana gelen yüksek ısı değişkenliklerinde dahi elastikiyetini korumakta ve çekme dirençlerini, kopma esnemelerindeki muhafazanın korunmasını sağlamaktadır. Tüm hava koşullarına uygun olarak epdm membran ürünleri kullanılabilir. Epdm Membran ürünü bir çok UV ışınına, ozona, asit ve çözeltilere karşı yüksek dirence sahiptir...

Kanyon Yapı´nın uygun fiyatları ile bu ürüne sizlerde sahip olabilirsiniz!


Özellikle binaların yan perdelerinin oluşturulmasında ve yalıtımlarında, binaların temel yalıtımlarında, teraslarda, kubbe yapısı bulunan çatılarda, giydirme cephe sistemi uygulamalarında, göletlerde, peyzaj alanlarında, bahçe göl ve göletlerinde, arıtma tesislerinde bir su yalıtım örtüsü arayışınız var ise kesinlikle firmamızın sizlere sunduğu EPDM MEMBRAN ürününü tercih etmelisiniz.
Epdm Membran fiyatları araştırmalarınızı yaparken öncelikli olarak Kanyon Yapı firmasını aramalı ve teklifleri almalısınız.

Epdm Memran uygulaması oldukça basittir. Sıcak hava kaynak makineleri ile uygulanabilen bir üründür. Ek yerlerindeki bu kolay birleştirme detayı sayesinde uzun süreli dayanımı ve hızlı & kolay uygulaması hemen herkes tarafından beğenilmekte ve upuzun yıllar boyunca binalara hizmet vermesi nedeni ile çok fazla talep edilmektedir. Üstelik küresel ısınma ve doğa olaylarının da engelleyicisi olan, tamamen doğa dostu bir üründür. Hem üretim aşamalarından hemde kullanım süreçleri boyunca çevresine zarar vermeyen bir üründür.

EPDM MEMBRAN CE STANDARTLARI:

 

Etilen Propilen Dien Monomer kelimelerinin ilk harflerinden oluşmuş olan bu ürün, ülkemizde en çok tercih edilen yalıtım malzemeleri arasında yer almaktadır. Ürün yüksek seviyelerde karbon siyahı ile beraber doymuş karbon zincirleri içermektedir. Kimyasal bileişimi, vulkanize yapılması ile EPDM MEMBRAN ürünü ısıya, ozona, güneş ışınlarına, mikro organizmalara ve her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı bir malzemedir. EPDM Membran uygulamasında bulunulan projeler, uzun yıllar geçmesine rağmen işlevliğini kaybetmemiştir. Dayanıklı olan bu ürünü bu projelere bakarak da anlayabilirsiniz. Geniş bir uygulama alanı bulunan bu ürüne Kanyon Yapı kalitesi ile erişebilmeniz mümkündür.

EPDM Membran Nedir ? EPDM Membran, su yalıtımı için kullanılan ve en etkili çözüm olarak bilinen bir üründür. Bu membran, rafine ürünü olan ürünlerden üretilmiş olup sentetik kauçuk olarak piyasada yerini almaktadır. EPDM membran, kubbe ve teras yapılı çatılarda, göletlerin tabanında, giydirme cephelerde, bahçe göletlerinde, peyzaj çeşitlerinde ve arıtma tesislerinde kullanılmaktadır. Bu ürün sayesinde 25 yıl boyunca gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir yalıtım işlemi gerçekleştirilmektedir. Membran yapısı dolayısıyla yenilenmeye gerek duymamaktadır. Hatta EPDM Membran kullanım alanına ve kullanım amacına özel olarak da üretilebilmektedir. Epdm membran, içeriğindeki elastomer katkı ve polimerler sayesinde, atmosferik ozon gazına ve güneşin Ultraviyole ışınları ile oluşan yaşlanmaya karşı üstün direnç gösterir.

Kanyon Yapı firması her zaman önem verdiği hizmet detaylarında sizin uzun ömürlü yapılara sahip olmanız ve ürünlerimizden maksimum fayda almanıza yöneliktir. Çevreniz ile uyumlu, zararsız maddeler içeren ürünlerin kullanılması için firmamız araştırmalarını yapmakta ve bünyesinde bulundurduğu tüm ürünlerin stoklarını bunları baz alarak düzenlemektedir. Çevre bilinci ile hareket eden firmamız uzun ömürlü yapılarınız için faaliyetlerini sürdürmektedir. Çevre ile uyumlu, zararsız ürünler arasında en başta yer alan EPDM Membran ürünleridir. Bu ürünlerin çürümeyen yapısı, kendiliğinden zararlı madde üretmeyen yapısı sayesinde bir çok doğa sever tarafından önerildiği de bilinmektedir. Aynı zamanda olası yangın hallerinde dahi çevreye karşı saygılı, kir üretmeyen, önemli bir zarar vermeyen ve hatta ve hatta dioksit dahi üretmeyen bir üründür. Firmamızın önerisi olarak Lineflex Epdm Membran´ı tercih edebilirsiniz.

Membran ürünü binalarınızda kullanılan yapı malzemelerinin daha iyi korunması, kendi içerisinde sudan gelecek zararlara karşı muhafaza edilmesi noktasında işlemlerini bu alanda en iyi sunan, uzun seneler boyunca bozulmadan uygulama alanında duran nadir ürünlerdendir. İhtiyaç ve beklentilerinize uygun olarak en iyi EPDM MEMBRAN ürünlerini firmamızdan dilediğiniz kalınlıklarda, dilediğiniz uzunluklarda temin edebilirsiniz.
 
EPDM Membran Teknik Özellikleri

EPDM Membran Teknik Özelliklerinden bahsedilecek olursa bu ürün piyasa da donatılı ve donatısız olarak, siyah ve diğer birçok renkte, 0.5mm ile 2.5mm kalınlık aralığında, 1500mm ve 1900mm eninde, 25 ve 50 metrelik bobinler halinde satışa sunulmaktadır. Ürün sentetik kauçuk özelliğine sahip olduğu için birçok durumda kendi yapısını rahatlıkla koruyabilecektir. EPDM Membran alanında uzman bir kimyager tarafından yapılacak olan kauçuğun hammaddesini değiştirme işlemi sonucunda ürünün mevcut yapısı değiştirilmekte ve kullanım amacına uygun şekilde ürünün yapısı yeniden oluşturulmaktadır.

Radyasyon, yaşlanma, kimyasal aşınmalar, UV Işınları, ozonlara karşı muhteşem bir direnç gösteren bu ürün bu dirençleri sayesinde her uygulama alanında oldukça dirençlidir. Dış mekanların kullanım alanlarında da en popüler ürün olarak bilinmektedir. Ürün uygulanması ile basınçlarda, hareketlerde ve mekanik gerilmelerde eşsiz yeteneklere sahiptir. Eksi hava derecelerinde dahi ( - 40 Dereceye Kadar ) oldukça dayanıklı olan bu ürün, esnekliğini korur ve bir çok iklime uyumlu olarak uzun yıllar uygulama alanına hizmet verir. Elastik ve kök penetrasyonuna karşı da yüksek direnci bulunan ürün, stres çatlamalarına maruz kalmamaktadır.

İç ve dış ortamlarda uygulanan EPDM Membran ürünü bozulma belirtileri göstermez, kendini eskitmez ve çok uzun seneler hizmet verir. Çevre için de ayrıca iyi bir tercih olacak olan bu ürün, çevremize zararlı bir madde salgılamaz, kullanım ömrü süresince hiçbir şekilde kimyasal maddeyi emmez, emisyon da yaymaz.

EPDM MEMBRAN örtü sıcaklık değişimine karşı çok geniş bir aralıkta özelliğini yitirmez. epdm membran eksi 40 °C den 120 °C ye kadar oluşan ani sıcaklık değişimlerinde dahi hiçbir özelliğini kaybetmez. EPDM MEMBRAN  örtü; bitki köklerine, toprak ve suda bulunan tuz ve birçok kimyasala karşı dayanıklıdır.
EPDM membran, değişik iklim koşullarına uygun olarak -40 °C gibi çok soğuk hava şartlarında bile esneme özelliğini kaybetmez, %300’den fazla uzama kabiliyeti bulunmaktadır. Epdm örtü, beton yüzeylerin genleşmesinden doğan her türlü yapısal harekete karşı, ayrıca bir yapısal önleme gerek olmadan, yıllarca hizmet vermeye devam eder.

EPDM Membran ile yapılan yaşlandırma testlerinde minimum 30 yıl uygulama yerinde bozulmadan durabileceği kanıtlanmıştır. EPDM örtü bu özelliği ile kullanıcısına hiç bakım gerektirmeyerek ekonomik ve kalitesi yüksek yalıtım çözümü sunmaktadır.

EPDM Membranlar , 0,5 mm – 2,5 mm kalınlık aralığı ve 1,5 m eninde, 25 ve 50 m’lik rulolar halinde üretilip pazarlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak proje bazında geniş paneller halinde de üretilebilir.

Epdm Membran ürünlerinin kenar kısımlarında 4 santimetre üst üste bindirilmelidir. Kullanıcı dostu olan bu ürünün uygulama aşamaları da oldukça basittir. Kalınlığına göre, metraja ve projeye göre değişiklik gösterebilen
Epdm Membran Fiyatlarıiçin hemen 0216 314 56 40 numarası üzerinden Kanyon Yapı firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizi aradığınızda fiyatlar konusunda firmamız sizlere yardımcı olacaktır.
 

EPDM Membran Nasıl Uygulanır ?EPDM Membran kalenderize yöntemi ile yani vulkanize ve rulolar halinde üretilip piyasaya sürülmektedir. EPDM membran sentetik kauçuk yapısına sahip olup bu ürünün mevcut diğer kauçuklardan ayrılmasının en büyük sebebi meydana gelebilecek herhangi yüksek ısı karşısında sahip olduğu özellikleri kaybetmemesi ve yapısını bozmamasıdır. Bu ürün bakım gerektirmez. Yapılan araştırmalar sonucunda ürün 25 yıl boyunca su sızdırmaz yapısını korumuştur. EPDM membran uygulamaları uygulanacak alana göre değişiklik göstermektedir. Uygulamalar genellikle iki şekilde gerçekleşmektedir. Şeritler uygulama alanında da birleştirilebilir, uygulama alanına gelmeden birleştirilip tüm bir şekilde de kullanılabilir.

Epdm Memran Uygulama alanları da oldukça geniştir. Tek tek saymak çok mümkün değil ancak siz değerli Kanyon Yapı ziyaretçilerimiz için bu uygulama alanlarından kısaca proje şeklinde bahsedelim.
Epdm Membran genel olarak, tarımsal sulama göletlerinde, göletlerde, inşaatların temellerinde ve çatılarda yer alan su yalıtım işlemlerinde, süs havuzlarında, yer altı suyu koruma sistemlerinde, yol kenarında açılan hendeklerde, belediyelerimize ait depolama sahalarında yer alan sızıntı rezervlerinde, biyolojik olan göletlerde, yüzey sularının derivasyon ve toplanması işlemlerinde, tarımlarda kullanılan sıvı gübre havuzlarında, su kanallarında, hendek yalıtımlarında, belediyelerimizin kirli zeminler için kullanılan kapaklarında, endüstriyel atıkların depolanma aşamalarında, biyogaz tankların kapaklarında kullanılabilen, geniş alana sahip bir üründür.

EPDM MEMBRAN Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için
0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Toptan alımlarınız için Kanyon Yapı sitesinde yer alan numaraları arayabilir ve teklif talep edebilirsiniz. Unutmayın; firmamız sitesinde yer alan tüm ürünlerde en uygun fiyatı sunmakta ve sizlere nerede olursanız olun bu ürünleri en kısa süre içerisinde ulaştırabilecek muhteşem geniş bir servis ağına sahiptir. EPDM Membran ürünlerinin satışı için hemen firmamız müşteri temsilcileri ile bir görüşme sağlayabilir ve kendilerinden bilgi alabilirsiniz.

Yüklü miktardaki siparişlerinizde ekstra indirimler yapılabilmektedir.
 
Epdm Membran´ın içinde yer alan özel malzemeler sayesinde ısı yalıtımları, su yalıtımları başarılı şekilde yapıya hizmet etmektedir. Binalarınızı özellikle kış dönemlerindeki su girişlerinden, soğuklardan korumak isterseniz bu malzemenin yararını öğrenebilirsiniz. Yapı sektöründe en çok talep gören, en fazla istenilen ürünler arasında olan bu ürün kullanışlı ve ekonomik fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Başarılı bir şekilde sonuçlar elde edebilmeniz için iletişim sayfasında yer alan Kanyon Yapı numaralarını aramanız yeterli olacaktır. Ülkenin her noktasına ürün gönderimini kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Epdm Memran ürünü tüm değişken hava koşullarına karşı üstün direnç sağlar. Uygulandığı alanda seneler sonra aynı yapıda görülebilen ve çok çok uzun ömürlü olan bir üründür. Esneklik ve uzama kabiliyeti sayesinde binalarınıza ekstra bir can olacaktır. Bakım istemeyen ve dayanıklı olan EPDM MEMBRAN ürünleri en az 30 sene boyunca aynı görevi yerine getirebilmektedir.

Daha fazlası için çekinmeden Kanyon Yapı´yı arayabilirsiniz. Kanyon Yapı olarak imal ettiğimiz ürünlerimizde her zaman kaliteyi, kusursuz hizmeti benimsedik. Değerlerimize dayanarak edindiğimiz teknik bilgiler, uzmanlıklar ile imal ettiğimiz ürünlerimiz ülkemizin bir çok şehrine güvenli, ekonomik şekilde teslim edilebilmektedir. Hemen sipariş vermek ve kısa süre içerisinde bulunduğunuz şehirde ürüne sahip olmak için bizden bilgi alın.

 

 

Whatsapp