Ne Aramıştınız ?

Giesse

50 yıl önce Lorenze Lambertini ortakları ile birlikte küçük bir aile firması kurmuştur. Uluslararası bir firma olbilmek adına atıkları güçlü adımlar sonucunda 2015 senesinde girildiği dönemde dünya genelinde KALİTE, YENİLİK ve TASARIM gibi üç önemli özellik ile anılmaktan Giesse ailesi oldukça memnundur.

Giesse markası gelişen alüminyum pazarındaki kaliteli tasarım ihtiyacını sunmakta, firma sadece Avrupa pazarında da değil aynı zamanda Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan gibi ülkelerde de dünya çapındaki konu projelerinde aranan lider marka olmuştur.

Giesse, 1965´te Bolonya yakınlarında doğdu ve yıllar boyunca alüminyum pencere ve kapılar için aksesuarlar sektöründe lider bir uluslararası Grup oldu 
Sezgiden alüminyum sektöründe devrim yaratacak bir fikrin somutlaştırılmasına: Giesse yeni sınırlar açıyor ve düşünce ve donanım üretme şeklini değiştiriyor.

Giesse, tüm dünyada Kalite, Yenilik ve Tasarım ile eş anlamlıdır. 
Grubun, dünyadaki her ülkeye hizmet verebilecek şubeleri ve satış ağı ve 100´den fazla tescilli patenti olan 8.000 ürün çeşidi vardır.

Mart 2016´nın başında Giesse, Tyman plc´nin bir bölümü olan Schlegel International tarafından satın alındı.

Whatsapp