Ne Aramıştınız ?

Knauf Mineral Plus Fcb Pro 032

Mineral Yün Teknolojisinin En iyi Ürünü

MineralPlus FCB PRO 032


Giydirme cephe yalıtım uygulamalarında,dünyanın önde gelen ürünlerindendir.Mineral yün teknolojisinin gelmiş olduğu son noktadır.Mineral Plus ürün grubunun 0,32 lamda değeriyle gözdesidir. Üstün performans sağlamak amacıyla geliştirilmiş, yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamanın yanında,içindeki silikon katkısı sayesinde yüksek su dayanımı vardır.ürünün yoğunluuda diğer mineral yün ürünlerine ğöre fazla olduğundan rijit bir yapısı vardır. yangına tepki sınıflandırmasında A1 klasmanında yer alan üstün performanslı mineral yün yalıtım malzemesidir.

Minimum tozuma özelliği ve esnek yapısı ile kolaylıkla uygulanabilen MineralPlus FCB PRO 032, uygulama esnasında işçilikten ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bağlayıcı içeriğinde fenol, formaldehit türevi insan sağlığına zararlı ve yüksek uçucu özellikli kimyasallar içermez. Türkiye’nin ilk ve tek “Eurofins Indoor Air Comfort Gold” sertifikasına sahip yalıtım levhası olan MineralPlus FCB PRO 032, iç mekandaki havanın temiz kalmasını sağlar.
 
Mineral Plus Fcb Pro nun özellikleri

Düşük ısı iletim katsayısı ile artırılmış yalıtım performansı. Cephelerde ısı iletimine karşı yüksek direnç sağlar. λ = 0,032 W.m/K
Hava doğuşumlu sesleri absorbe eder. Mükemmel ses yalıtımı sağlar.
Yangına karşı tepki sınıfı: A1’dir.
Minimum tozuma yapar, kaşındırmaz.
Esnektir, uygulaması kolaydır, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.
Sıkıştırılmış pakettedir, daha az yer kaplar.
Mineral plus fcb pro taş yünü ne oranla suya daha dayanıklıdır

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.