Ne Aramıştınız ?

Lineflex EPDM Membran

Bir çok alanda tercih edilen Epdm Membran ürünü rulolar halinde satılmaktadır. Ürün tanımı ve özelliklerine geçmeden önce ilgili ürünün uzun seneler boyunca bakım istememesi ve uygulandığı alanları çok çok uzun dönemler boyunca koruduğu, özelliklerinden ödün vermeden yalıtım hizmeti sunduğunu bilmenizi isteriz. Lineflex markasının satışını yaptığı bu ürünlere en uygun fiyatlardan Kanyon Yapı aracılığı ile ulaşabileceğinizi bilmeli ve bizi aramadan, firmamızdan taleplerinize göre teklifler almadan karar vermemenizi öneririz.

Sizlere sunduğumuz ürünler arasında yer alan epdm membran ürünleri en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz. Ülkemizde üretilen lineflex epdm membran oldukça geniş alanlarda kullanılmakta ve içeriğindeki katkı ve polimerler ile ozon gazı ve güneşin sağladığı ultraviyole ışınlarına karşı dirençli ve yaşlanmayan etki gösteren bir üründür. Bu ürün bitki köklerinden, suda bulunan tuz ve mineralleri toprağı ve toprakta ya da yapılarda durumu birçok kimyasal birleşene karşı dirençli olup - 40 ve +120 derecedeki sıcaklık farklılıklarına karşı dahi dayanarak yapı özelliğini kaybetmez.

Lineflex epdm membran çeşitlerinden epdm membran yapıştırıcı, epdm membran uygulamalar, baskı çıtası gibi bu markanın sizlere sağladığı yapısal ve fonksiyonel özellikleri farklı birçok ürün daha satışa sunulmuştur. Sizler bu ürünleri tercih ederken gerçekleştireceğiniz siparişlerde herhangi bir kargaşanın olmamasını sağlayacak ve ürünlerimizi fiyatları ile birlikte daha yakından inceleyerek karşılaştırma olanağını sağlayacaksınız.

Lineflex epdm membran ürünlerinden bir tanesi olan epdm membran yapıştırıcı ahşap, duvar ve metal gibi alanların dışındaki bölgelerde muhtelif yüzeylere uygulanmak için uygundur. Kontrat bir yapıştırıcı özelliği sağlayan bu ürün rutubetsiz kuru ve temiz alanlara rahatça uygulanabilir. Uygulandıkları alana 15 dakika bekledikten sonra baskı uygulanarak yapıştırılan bu ürünler özelliklerini zor koşullarda dahi kaybetmez ve sağlamlığı ile dayanıklılığı kanıtlanmıştır.

SENELER BOYUNCA BOZULMADAN DURABİLEN ÜRÜN

Epdm Membran ürünü içindeki polimerler ve elastomer yapı sebebi ile bir çok durumda kendini korur. Ozon gazlarına, güneşten gelen etkili ışınlara karşı maksimum direnç gösterebilen bir üründür. Ürün uygulandığı alanda uzun seneler boyunca kendini, yapısını ve uygulandığı alandaki özelliklerinin korunmasını sağlar. Eksi derecelerdeki soğuklara, artı derecelerdeki çok yüksek sıcaklıklara karşı hiçbir özelliğinden ödün vermeden görevlerini sürdürür.

Her uygulama alanındaki etkilere, etkenlere karşı dirençli olan EPDM Membran ürünü toprakta, suda bulunan bir çok elemente kadarşı dayanıklıdır. Her çoğrafyaya uygun olan, her koşullarda kullanımı sağlanabilen bu muhteşem ürün aynı zamanda beton zeminlerde oluşan genleşmeler nedeni ile yapısal hareketlerde dahi direnç gösterir. Bakım istemeden bir ürünün bu denli dirençli olması ender olaylardandır. Bu nedenle en sık tercih edilen ve yapı işleri yükleyicilerinin taleplerinin en yoğun olduğu ürünler arasındadır.

Sizlerde bu muhteşem ürün grubu içerisindeki Epdm Membran Ürünü´nü hemen Kanyon Yapı aracılığı ile sipariş verebilirsiniz.
 

           

EPDM Membranın Faydaları

 

Esneklik ve dayanım - sıcaklığa bakılmaksızın Epdm membran maksimum çalışma yükü altındaiyi bir performans gösterecektir. 

 

Epdm Çok Yönlü Gerilme - yerleşme ve hareketlerden üstündür.

 

Epdm membran 50 yıldan fazla servis ömrü ile üstün dayanıklılık sağlar.

 

Maksimum gerilme gerginliğine kadar tam esneklikte delinme direnci vardır.

 

Epdm membran düşük sıcaklıklardan etkilenmez ve donma koşullarında bile tamamen termal olarak kapatılabilir.

 

Optimal yüzey sürtünme özellikleri - yumuşak dokulu kauçuk yüzey, yüksek arayüz sürtünmesi sağlar.

 

Epdm in Mükemmel UV ve ozon direnci - maruz kalan tesislerde bile üstün hizmet ömrü.

 

Epdm Membran kimyasallara karşı yüksek direnç - membran atık su havuzlarında gereken kimyasal direnci sağlar.

 

Sıcak kama ile dikiş tekniği Epdm membranda maksimum montaj kontrolü ve kalite sağlar.

 

İkili sıcak kama ile dikişi, sahada konvansiyonel hava kanalı QC testine izin verir.

 

Epdm membran Beton, ahşap veya metal yüzeylere kolayca yapıştırılabilir ve geleneksel yöntemlerle birleştirilir.

 

Çıkıntılar ve borular, prefabrik botlar ve sıcak hava dikişi ile kolayca tutturulur.

 

Epdm membran Hasara, maruz kalan kurulumlardan sonra bile kolayca onarılabilir.

 

Astar uygulamalarında 50 yılı aşkın bir süredir kauçuk Epdm membranlar kullanılmaktadır ve tüm jeomembranların en uzun geçmişine sahiptir.

 
Lineflex Epdm Membran Uygulaması

Uygulama detayları ve ürün teknik özellikleri ile bir çok bilgiye bu sayfamızda sizler adına yer verdik. Ürün bakım istemez ve bu nedenle düşük maliyetlidir. Çevre dostu bir malzeme kullanarak üretilen Lineflex markalı epdm membran ürünü her türlü ozon ve uv ışınlarına karşı maksimum direnç gösterir. Evet, piyasada bulunan en dirençli, en uzun ömürlü ve hiçbir bakım gerektirmeyen tek üründür. Lineflex epdm membran ürününü hemen firmamızın sitesinde bulunan numaralardan sipariş verebilirsiniz.

Lineflex epdm membran ürünü bitkilerin köklerine karşı dayanıklı olan, kemirgenlere karşı dirençli bir malzemeden üretilmiştir. Aynı zamanda ürünün uygulanacağı alanların içme ve kullanma sularına karşı uygun olduğu bir üründür. Uygulandığı su bulunan alanlarda ürün yosun tutmamakta ve kimyasallara karşı da maksimum direnç sağlamaktadır. Uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve aynı zamanda taleplerinizi iletmek için Kanyon Yapı müşteri hizmetlerini dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Lineflex markasına ait olan EPDM MEMBRAN ürünü kopma mukavemeti yüksek olan bir üründür. .Uzun ömürlü aradığınız ürün için hemen Kanyon Yapı firmasını arayın. Epdm Membran m2 Fiyatları için sitemizdeki numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

Lineflex Epdm membran hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi