Ne Aramıştınız ?

Nem Bariyeri - Buhar Kesici

Su ve nem yalıtım örtüsü olarak kullanılan  buhar geçişini sağlayan üç katmanlı hava geçişi imkanı sunan tyvek solid nem bariyeri ,buhar dengeleyici ürünlerden bir tanesidir. Suya dayanıklı ve hafif nem geçişine fırsat veren bu ürün ısı yalıtımı sağlarken aynı zamanda duvarın yapısını bozan sıcaklık ve soğukluk etkisinden duvarları muhafaza ederek ısı değişkenliğinin oluşturduğu deformasyonu ortadan kaldırır.

Kanyon Yapı tarafından sizlere sağlanan nem bariyeri üç katmandan oluşur. Bu katmanlar polietilen folyo, polietilen, polipropilen taşıyıcıdır. Bindirme kısmı kendiliğinden yapışkanlı olarak üretilen bu nem bariyerleri hızlı ve ekonomik şekilde uygulanır. Çatı tamirinde ve izolasyonunda veya cephede yatay veya düşey bindirmeli kullanıma uygun olarak farklı fonksiyonel özellikte üretilen ve fonksiyonuna göre seçilen bu ürünlerin 10 santimetre bindirme payı bulunmakta, gergin bölümleri bantlı olarak üretilmektedir.

Örtü uygulaması yapılırken ürünün başlangıç ve bitiş bölümleri macun ile muhakkak tutturulması gerekmekte ve ürün aralarına muhakkak bant uygulaması yapılmaktadır. Ürünün kesilen ya da deformasyona uğrayan kısımlarına rulolardan ürün parçasıyla yama yapılabilme özelliği bulunmakta veya folyo bant ile ürünün deformasyona uğrayan kısmı bantlanabilmektedir. Kanyon Yapı güvencesi ile sizlere sunulan buhar kesici ve nem bariyeri ürünleri bu markanın kalitesiyle birleşerek birçok yapı ve izolasyon firmasının tercihi olmaktadır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Nem Bariyeri Uygulama Şeması