Ne Aramıştınız ?

Sika

 

Sika Türkiye Ürünleri Burada!


100 seneyi aşkın bir süredir YAPI KİMYASALLARI alanında endüstriyel imalatta kullanabileceğiniz eşsiz ürünleri, özel yapıştırıcıları ve sızdırmazlık ürünlerini üreten SİKA markasına ait onlarca ürüne en uygun fiyatlardan ulaşmanız mümkün. Sika Türkiye pazarında 31 seneden fazladır hizmet vermektedir. Ülkemizde 7 farklı bölgede ofisi bulunan SİKA markasının en çok aranan ve tercih edilen ürünlerini satıyoruz.

Ayrıca SİKA ürünlerinden bazıları ülkemizde üretilmektedir. Sadece Türkiye´de 3 farklı üretim tesisi bulunan markanın 17.200 m2 alanda senelik olarak toplamda 650 bin ton kapasitede üretim yapabildiğini biliyor muydunuz?

SİKA TÜRKİYESika markası bir çok kişinin evindeki betonlar, porselen alanlar, fayansları için ihtiyaç duyabileceği silikon ürünleri, yapıştırıcı ürünleri ve yalıtım malzemeleri kategorisinde bulunan ürün grupları arasınadır. Yüksek kalitedeki kullanım detayları ve kolay kullanımı sebebi ile son dönemlerde ülkemizde yükselen yapı ekipmanları ve silikonlar kategorisi ürünleri arasında yerini almıştır. Sika markasına sahip olan silikonlar sıklıkla tercih edilen ürünler arasınadır. Solvent bulunmayan ve tek komponentli olan yapısı nedeni ile esnek bir ürün malzemesi olarak karşımıza çıkan ve uygulaması ile normal olan kauçuyk ürünlerden çok daha dayanıklı olan bir yapıdadır.

Sika ürünleri tabancalara kolaylıkla takılabilir ve korunaklı olan ambalajları nedeni ile toptan alımlarınızda uzun süre saklayabilirsiniz. Etkili bir yapıda bulunan bu ürün uygulandığı alanlardaki sorunları olabildiğince çözebilmektedir.

Sika markası yenilikçiliği, kaliteyi ve hizmeti temsil eder. Aynı zamanda şirket ve müşterileri arasında, tüm dünya çapında, hem büyük inşaat sitelerinde hem de inşaat materyali mağazalarında sağlam bir köprüdür.

Güçlü bir aile markası

Sika markası bir aile markasının stratejisini sürdürerek, ürünlerin daima ortak markayla bağlantılı olmasını sağlar. Kimi pazarlarda, Sika, şirket birleşmesiyle veya alımıyla Sika ailesine dahil olan yerel ve uluslar arası ölçekte kurulmuş markadır. Bunun bazı örnekleri şöyledir: Sika Sarnafil (Özellikle Avrupa, Kuzey Amerika), Descol (Hollanda), Sika Bau (Çin), Liquid Plastics (İngiltere), Dyflex (Japonya).

Süreklilik ve Sağlamlık

Markalar bir ürünün üretildiği şirketten çok daha fazlasını gösterirler. Sika’nın kurucusu Kaspar Winkler bunun farkındaydı. Yalnızca Sika ismini bulmakla kalmadı, aynı zamanda bir de logo yarattı. Sika markası kurucusunun öngörüleri sayesinde bugün olduğu yere gelebildi. Yaratılmasından bu yana çok az değişmiş olan ve böylece sürekliliğin ve sağlamlığın temsilcisi olan logo, dünya çapında kalitenin, yenilikçiliğin ve hizmetin bir simgesi haline geldi. Dünya çapında bir imaja sahip olan marka Sika Grup’un on yıllar boyunca tüm dünyaya yayılmasıyla kendini kanıtladı. Hem “Sika” kelimesi hem de kırmızı ve sarı renklere sahip logosu Sika’nın aktif olduğu tüm kültürel etki alanlarında kabul görür durumdadır.

Dünya çapında ticari marka koruması


Sika özellikle logosuyla olmak üzere yüksek düzeyde bir marka farkındalığına sahip olduğundan, şirket logonun sürekli ve standartlaşmış biçimde kullanılmasına büyük değer vermektedir ve ilgili tasarım kurallarına uygunluğunu takip etmektedir. Tüm dünyadaki müşteriler Sika logosunun görüldüğü her yerde Sika kalitesi ve hizmeti alacaklarına güvenebilirler. Sikaflex, Sika, ViscoCrete® or SikaBond gibi 838 ek Sika ticari markasının yanı sıra Sika aile markası da şirket için önemli piyasa avantajları sağlamaktadır. Bu yüzden, ticari markanın korunması yerel olarak ülke düzeyinde olduğu kadar dünya çapında da Grup düzeyinde yürütülen, önemli bir yönetim sorumluluğudur. Sika, toplamda 190 ülkede 17,419’nin üzerinde ticari marka kaydını elinde tutmaktadır.

Sika markasına ait bu muhteşem özelliklere sahip ürünleri sipariş vermek için Kanyon Yapı firmamıza
0216 314 56 40 numarasından mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

SİKA ÜRÜN FİYATLARIİnşaat çözümleri, beton çözümleri, endüstri çözümleri ve yapı çözümleri sunan SİKA markasına ait tüm ürünleri sitemizden inceleyin. Daha fazla bilgi için bizi arayın.

 

 

 

Whatsapp