Ne Aramıştınız ?

Tyvek Airguard Buhar Kesici

DuPont™ markasının bir parçası olan Tyvek Airguard Buhar Kesici uygulanmasının sağlandığı tüm cephe yalıtım malzemelerinde konvektif ısı kaybı oranını azaltmakta oldukça faydalı bir üründür.

AirGuard® buhar kesici ürünü genelde çatılarda ve duvarlarda buharların kontrol tabakası olarak kullanılmak üzere geliştirilmiş ve uzaması ve yırtılması risklerini minimum seviyeye indirmek için muhteşem bir güç ile birlikte kullanımın yapıldığı alana kaliteli etkiler sağlar. Aynı zamanda AirGuard
Buhar kesici bina ve yapılarınızın yaşanabilir alanlarının etrafında oluşan hava akımı için hava geçirmez ve adeta yapılarda bir bariyer görevi görür.

Bu muhteşem ürün yapılarda kısacası hava ve buhar kontrolünü muhteşem bir şekilde sağlamaktadır. Yapının iç kaplamasının hemen arkasına uygulamak binalarımızın enerji harcanalarak kışın ısıtılmış ve yazın soğutulmuş hava kaçaklarını kontrol altına almaktadır. Binalarımızın kontrollü bir şekilde buhar geçişini yani nefes almasını sağlayacak Airguard muhteşem bir çözümdür.

AirGuard Buhar Kesici Ürününü Tercih Etmeniz Gereken Başlıca Nedenler;

* CE Belgeli ve EN 13984 ile tam uyumlu plastik ve kauçuk buhar kontrol örtüsüdür.
* Taşınım kaynaklı ısı kayıplarını önlemektedir.
* Yoğuşma riskini ortadan kaldırır.
* Isıtılmış veya soğutulmuş havanın kaçışını engeller.
* Kesinlikle su geçirmez.
* Üstün mekanik dayanıklılık sağlar.
* Kurulumunu kolaylaştırmak adına hafiftir.
* E Sınıfı yangın dayanımı kategorisindedir.

AirGuard® Temel Özellikleri

Stil: adı 8207A  
Bileşimi:  DuPont Typar® ısıl bağlı Polypropilen filamentlerin serbest birşekilde Polipropilen ve Polietilenle birleşimi
Rulo boyutu: 1,50 m x 50 m/ 2,80 m x 50 m
Rulo ağırlığı: 8 kg/ 14.5 kg
Birim alan başına kütle: 102 g/m2   
Su buharı iletim değeri: (sd) 23 m  
CE işareti: Evet

En iyi sızdırmazlık özelliği elde etmek için mutlaka AirGuard akıllı buhar örtüsü ile tamamen uyumlu yapıştırıcı bantların kullanılmasını da öneririz.

*
Tyvek Akrilik Bant
*
Tyvek Butil Bant