Ne Aramıştınız ?

Tyvek Solid

Binalarınızda rahatlıkla uygulanabilen güçlü bir yansıma önleyicisi olan bu ürün buhar geçişlerine izin veren, tek katmanlı, nefes alabilen su yalıtım örtüsüdür. Ürün grupları arasında en iyi kaliteye sahip Tyvek Solid ürünü Kanyon Yapı firması ile Türkiye´nin her yerinde sizlere hızlı bir şekilde ulaştırılabilmektedir. Tyvek solid ürünü son derece dayanıklı ve oldukça hafiftir. Buhar geçişlerinin rahat bir şekilde olması için bu ürün uygulandığı alanlarda ısı yalıtımlarını ve duvar yapılarının tamamı için uygun bir üründür. Her türlü dış hava ortamına karşın uygun olan bu ürün, yoğuşmanın etkilerinden yapınızı korumaktadır.

Sağlam bir ürün arıyorsanız tercih edeceğiniz ilk ürün Tyvek Solid olmalıdır.Tyvek solid ürünü hemen her firmanın, her yapı yükleyicisi ve ustanın talep ettiği üründür. Şantiye şartlarına en iyi dayanıklılığı gösteren, pratik, çok yönlü bir üründür. Su geçirmeyez yapıdaki bu ürün yapılardaki hava sızdırmazlıklarını arttıracaktır. Su buharlarının geçişi için yüksek ölçüde geçirgen olan, hafif, esnek ve kurulumu kolay olan bu ürünü hemen 0216 314 56 40 numarasından temin edebilir, teklif alabilirsiniz.

Tyvek Solid ürünü tamamen dayanıklı olan, hafif ve uygulandığı alanlarda buhar geçişine açık bir üründür. Isı yalıtımı için hemen her yapının duvarı için uygulanabilir bir üründür. Dışarıda meydana gelen her hava koşulunda ve yoğuşmanın etkilerinde korunma sağlamaktadır. Güçlü yansıma önleyici olan ve buharın geçişi için tek katmanlı olan bir üründür. Detaylı bilgilerin tamamını kurumsal web sitemizden inceleyebilir ve aklınıza takılan her türlü soru için Kanyon Yapı firması ile irtibata geçebilirsiniz. Buhar geçişine uygun olan, kaliteli ve alanının en iyi ürünü olan tyvek solid siparişi için hemen bizi arayın.

Tyvek solid Dupont´un Türkiye´de en çok tercih edilen nem bariyeri ,buhar dengeleyici ürünüdür. Tyvek ürünlerinin teknolojisi dünyada başka hiçbir üründe kullanılmamaktadır.Türkiye´deki muadil nem bariyeri, buhar dengeleyici ürünler Tyvek ürünlerinden farklı olarak tekstil esaslıdır. Tyvek solid bunlara oranla yüksek yırtılma mukavemeti ve yüksek su direncine sahiptir. Buhar geçişine açık tek katmanlı nefes alan su yalıtım örtüsüdür

Tyvek Solid Su Yalıtımı Örtüsü

Suya son derece dayanıklı ve hafif olan buhar geçişine açık Tyvek Solid, ısı yalıtımını ve duvar yapısını dış hava koşullarından ve yoğuşma etkilerinden korur.

Ahşap çerçeve, çelik çerçeve ve beton duvar sistemlerinde ikinci koruyucu tabaka olarak kullanım için uygundur.

Tyvek Solid sağlam ve hafiftir. Bu özelikleri onu şantiye çalışmasının gerçekliklerine dayanacak şekilde çok yönlü ve pratik bir bileşen yapar.

 Tyvek Solid Neden Tercih Edilir :

Tyvek solid yüksek su basınç direnciyle su geçirmez  

Tyvek solid Yapının hava sızdırmazlığını artırır

Tyvek solid sahip olduğu tek katman 220 mikron yüsek fonksiyonel kalınlık sayesinde yaşlandırma testlerinin sonuçlarına göre çok uzun yıllar boyunca sızdırmazlığını korur.

Tyvek solid su buharına karşı yüksek ölçüde geçirgendir   

Tyvek solid Performansı ve garantisi etkilenmeden dört aya kadar açıkta bırakılabilir

Tyvek solid Uzun süreli güvenilirlik sağlar.  

• Tyvek solid CE belgelidir.

Tyvek Supro Plus,Nem bariyeri,gebaude,triotex,wabis,su yalıtımı,buhar dengeleyici,buhar dengeleyici örtü,tyvek solid,tyvek fire curb
DuPont™ Tyvek® Solid ile ilgili bilgi alabileceğiniz numaralarımız web sitemizde yer almaktadır. Çelik çerçeve ve beton duvar sistemleri için koruyucu tabaka olarak kullanım adına uygundur. Solid sağlam ve hafif bir üründür. Şantiye çalışmalarında kullanım için uygun olan çok yönlü pratik bir bileşen içermektedir. Muhteşem fiyatlarla Kanyon Yapı´dan ürünü temin edebilirsiniz.

Tyvek Solid’in Temel Özellikleri

Stil adı: 1580B  

Bileşimi: Yüksek yoğunluklu polietilen 

Rulo boyutu: 1,50 m x 50 m, 2,80 m x 100 m

Rulo ağırlığı: 7kg/ 23.5 kg

Birim alan başına kütle: 82 g/m2  

UV dayanımı : 4 ay

Ürün kalınlığı: İşlevsel tabaka kalınlığı: 220 µm

Su buharı iletim değeri (sd): 0.03m 

CE işareti: Var

CE belgesi sahibi olan TYVEK SOLİD ürünü üzerinde CE işaretini görebilirsiniz. Yapılarınızda uzun seneler boyunca güvenli bir şekilde faaliyetlerini sürdürebilecek olan, performanslarınız bakımından en iyi sonuçları alabileceğiniz bir üründür. Ürün içerisindeki bileşim bakımından yüksek yoğunluklu polietilen bulunmaktadır. Su buharı iletim değeri (sd): 0.03m  olan bu ürünü tercih etmeniz halinde en doğru kararı vermiş olursunuz.

 

Bir binada  Tyvek Solid yalıtımı ?

 

Bir bina tyvek Solid yalıtımı  sistemi, binanın içi ve dışı arasındaki fiziksel ayrılıktır. Tyvek Solid  hava bariyerleri ve sızdırmazlık maddeleri ve yanıp sönen bant gibi ilgili ürünler, evler ve ticari binalar için bir bina yalıtımı sistemi oluşturmaya yardımcı olmak için kullanılır. Tyvek  elektirik ve su sarfiiyatını önlemeye yardımcı olmak için hava ve su sızmasını azaltabilir. Ancak aynı zamanda buhar geçirgendir, duvarlara girdiğinde su buharının kaçmasına izin vermek. Bir bina yalıtımında sağlayabileceği avantajlar arasında su hasarına karşı koruma, gelişmiş enerji verimliliği, daha fazla konfor ve daha az bina bakımı bulunmaktadır.

 

Yalıtım yapılırken Tyvek Solid gibi bir nem bariyeri yararlı mıdır?

 

Evet. Uygulanan  izolasyon da R değeri sadece duvar boşluğu içindeki hava sabit ve kuru kalırsa gerçekleşir. Ortalama 8 mil rüzgar, yeni evlerde bile kolayca çatlaklara ve yarıklara nüfuz edebilir. İzolasyon performansınızın% 30´unu kaybedebilirsiniz. Tyvek  nem bariyerleri havanın duvarların içine girmesini engellemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Düzgün şekilde monte edildiklerinde, taslakların dışarıda tutulmasına ve yalıtımınızın derecelendirilmiş R-değerlerinin korunmasına yardımcı olurlar.Ek olarak, Tyvek  nem bariyerleri , hem konut hem de ticari binaların duvarlarındaki yalıtımın korunmasına yardımcı olmak için dökme suyun dışarıda tutulmasına yardımcı olur.

 

Tyvek Solid nem bariyeri midir?

 

Hayır, DuPont  Tyvek solid nem bariyeri değildir. Duvarların içindeki nem buharının çıkmasına izin verirken havayı ve dökme suyu dışarıda tutmak için benzersiz malzeme bilimi ile yapılır.

 

 

Tyvek solid nem bariyerini buhar kesici ile birlikte kullanabilir miyim ?

 

Bir nem bariyeriyle birlikte bir Tyvek  hava bariyeri kullanmak , duvar sisteminin geri kalanının nasıl inşa edildiğine ve binanın içinde bulunduğu iklime bağlıdır. Yılın çoğunluğu evi ısıtmak için harcanırsa, iç sıcaklığın daha yüksek olduğu yerlerde Dışarıdan daha çok, iç alçıpanın arkasında bir buhar geciktirici kullanmak genellikle iyidir. Sıcak, nemli iklimlerde, buhar bariyerleri kullanılmamalıdır.

 

Tyvek solid nem bariyerlerinin R değeri var mı?

 

Hayır; bununla birlikte, düzgün şekilde monte edilmiş Tyvek  solid nem bariyerleri, rüzgarda yıkama nedeniyle izolasyonda R değeri kaybına karşı korumaya yardımcı olur. 5 mph rüzgar hızlarında bile, tyvek hava bariyeri olmayan bir duvar orijinal kurulu R değerlerinin% 40´ından azını tutar.Buna ek olarak, Tyvek  ThermaWrap  ve  Tyvek ThermaWrap  R5.0 aslında yalıtım R-değeri artmasına yardımcı olabilir. ThermaWrap TM , kışın radyan ısıyı duvara geri yansıtmak ve yazın geri yansıtmak için tasarlanmış metalize, hava koşullarına dayanıklı, yalıtkan, nefes alabilen bir membrandır.

 

Tyvek  solid nem bariyeri yatay yerine dikey olarak monte edilebilir mi (yukarıdan aşağıya)?

 

Tyvek solid,Tyvek fire curb,Tyvek suproplus  dikey olarak monte edilemez. Dikey dikişlerin en az 6 inç üst üste gelmesini sağlamak önemlidir. Tyvek akrilik Bant ile bantlanmış olmalıdır. Bu, en yüksek hava sızma seviyesini ve toplu su tutma korumasını sağlayacaktır. Önerilen kurulum talimatları  ürüne yapıştırılmış rulo etiketinde bulunabilir.

 

 Tyvek  solid hava bariyeri, bina kaplaması üzerine mi yoksa altına mı yerleştirilmelidir?

Tyvek  hava bariyerleri, kaplamaların üstünde veya altında kullanılabilir. Tyvek  kaplama altında kullanıldığında, yalnızca bir hava bariyeri olarak işlev görür ve kılıfı ikincil bir hava bariyeri olarak korumaz.

 

 Tyvek  solid hava bariyeri herhangi bir ana cephede kullanılabilir mi?

 

Evet, Tyvek  , tuğla, sıva, vinil, sedir kaplama, metal ve taş dahil her cephede kullanılabilir. Tyvek in maksimum hava sızma direnci ve dökme su tutma seviyesini  sağlamak için her cephenin altına uygun kurulum şarttır .

 

Tyvek solid çatıda kullanılabilir mi, Zemin altında mı, İç mekandamı kullanılır?

 

Hayır, bu kullanımlar tavsiye edilmez. Kanada ve ABD´deki tüm Tyvek solid ürünleri, dış duvarların arkasına monte edilecek ürünler olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

 

İki katlı tipik bir ev için kaç rulo Tyvek solid gerekir?

 

İki katlı, 2500 metrekarelik tipik bir ev için, genel kurallar, 1,50*100  büyüklüğündeki iki Tyvek Solid rulo rulosunun evi sarması için yeterli olması gerektiğidir. Ancak, bu tahmin evin kotuna bağlı olarak biraz değişebilir.

 

Tyvek solid nem bariyeri ve diğer nem bariyerleri arasındaki fark nedir ?

Diğer birçok sargı deliklidir; bu, nefes almaları için üreticinin içlerinde delikler açması ve bunun sonucunda hava ve su tutma etkinliğinin azalması anlamına gelir. Tyvek solid,Tyvek Fire Curb çok küçük hava ve dökme su zor bir zaman geçtikten sahip olan mikroskopik gözenekli olmayan bir delikli dokunmamış üründür. Ancak diğer ürünler nefes alabildiğinden, nem buharı duvardan kolayca kaçabilir.

 

Koli bandı Tyvek solid bant kadar iyi çalışır mı?

 

Tyvek  bant Tyvek solid ürünleriyle kullanılmak üzere tasarlanmamıştır . Tyvek  Bant özellikle Tyvek solid ve Tyvek fire curb ile çalışmak üzere dizayn edilmiştir .

 

Tyvek solid  nem bariyerleri  kullanmak binaların daha enerji verimli olmasını sağlar mı?

 

 Tyvek solid nem bariyeri , duvarlardaki hava ve su girişini kontrol etmeye yardımcı olarak enerji verimliliği üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Düzgün şekilde yerleştirilmiş Tyvek solid nem bariyerleri rüzgarda yıkama nedeniyle izolasyonda R değeri kaybına karşı korumaya yardımcı olur. 5 mph rüzgar hızlarında bile, hava bariyeri olmayan bir duvar orijinal kurulu R değerlerinin% 40´ından azını tutar.Ek olarak, Tyvek  hava bariyerleri , hem konut hem de ticari binaların duvarlarındaki yalıtımın korunmasına yardımcı olmak için dökme suyun dışarıda tutulmasına yardımcı olur.

 

Tyvek solid nem bariyerleri kullanmak iç mekan hava kalitesini arttırmaya yardımcı olabilir mi?

 

Tyvek  sisteminin konforlu sıcaklıkları korumasına yardımcı olan kontrolsüz hava kaçağını azaltmaya yardımcı olarak iç mekan hava kalitesini iyileştirebilir; duvar sistemine dökme su girmesini önleyerek ve duvar sistemi içerisindeki su buharının buharlaşmasını sağlayarak kalıp oluşumunu azaltmaya yardımcı olmak; dış kirleticilerin binaya girmesini önlemeye yardımcı olmak.

 

Bina yalıtım sisteminin enerji verimliliği üzerindeki etkisi nedir?

 

2005 Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü araştırması , Tyvek solid gibi bir hava bariyerinin, bina hava kaçağını% 85´e kadar azaltabileceğini, doğal gazda% 40´a varan bir tasarruf sağladığını ve% 25´e varan oranda 25 yıllık elektrik tüketiminde% tasarruf.Genel olarak,

 

Tyvek solid hava engellerini diğer ürünlerden farklı yapan nedir?

 

Dört özellik, artan enerji verimliliği için optimum hava bariyer performansı için kritik öneme sahiptir: dayanıklılık, hava direnci, su direnci ve buhar geçirgenliği. Çoğu ürün yalnızca bir veya iki özellikte yüksek oranlarda bulunur. Yalnızca Tyvek  ürünleri, dört işletme genelinde performans sergilerler; işletme maliyeti düşük, sürdürülebilir bakımı kolay ve yıl boyunca daha iyi konfor sağlayan sürdürülebilir yapılar yaratmaya yardımcı olurlar.

 

Tyvek solid fiyatları için hemen bizi arayabilirsiniz. Uzman kadromuz en kaliteli TYVEK SOLİD ürünleri için sizlere tüm bilgileri telefondan da aktarabilmektedir.

Tyvek solid hakkında detaylı bilgi almak için
0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Tyvek Solid ürünü her kesime uygundur. Firmamız su geçirmeyen, Tyvek Solid uygulandığı alanlarda yapının hava sızdırmazlığını arttıracaktır. Sahip olmuş olduğu 220 mikron yüksek fonksiyonel kalınlık sayesinde yaşlandırma testleri uygulandığında, sonuçlarına göre uzun yıllar boyunca sızdırmazlığı korumaktadır. Su buharı ile ilgili karşı yüksek ölçüde geçirgen bir üründür. Du Pont hafif esnek ve kurulumu kolay bir üründür. CE işareti bulunan bu ürünü en uygun fiyatlardan satın almak için Kanyon Yapı firmasını arayabilirsiniz. Uzun süreli güvenirlilik için firmamızı arayabilirsiniz.

Kaliteli fiyatlarla Türkiye´nin her yerine gönderim yapılan bu ürün için bizi aramadan karar vermeyin. Kanyon Yapı en iyi fiyatlardan en kaliteli ürünleri sizlere sunacaktır.

DuPoneTyver sınıfına ait olan malzemelerden desteklenen ve çatılarda, duvarlarda uygulanmak için geliştirilen DUPONT TYVEK SOLİD ürünü su yalıtım örtüsüdür. Yalıtımlarda, çatı tahtalarınızdaki direk temas halinde olacak biçimde serilen bir üründür. Gergin olan ve baskı çıtalarınızın kullanımı ile sabitlenecek olan bu ürünü en uygun fiyatlardan temin edebilmek sizin elinizde. Ülkenin hemen her yerine hızlı ürün sevkiyatı yapabilen firmamızın sunduğu bu yüksek kaliteli ürün yapılardaki yatay olan bindirme yerlerinde bantlanabilir ve bu bantlanması ile geçirimsiz birhale gelir. Rulo ebatları standart olan 1.5m x 100m ve 2.8m x 100m  bu ürünü hemen sipariş verin.

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp