Ne Aramıştınız ?

Yangın Dayanımlı Ürünler

Yapı ve izolasyon da binlerce ürün ve marka sizlere hizmet verirken sizler bu markalar ve ürünler arasında en güvenilir firmaları tercih etmeli ve daha önce kullandığınız ya da tavsiye edilen yangına dayanıklı ürünleri kullanmalısınız. Yapı ve izolasyon alanında kullanılan tüm kimyasal içerikli ve yanıcı maddeler ısıya dayanıklı özellikte olmaları nedeniyle herhangi bir durumda yangına dayanıklı ve etkilerini azaltıcı ürünler olmaktadırlar. Isıya dayanıklı ürünlerden olan kale panik bar yangın kapısı firmamızın sağlamış olduğu güvence ile hizmetinize sunulmaktadır. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu kale panik bar yangın kapısı kazandırılmış olan tüm özellikleriyle sizi rahat edeceğiniz güveni sağlamakta ve firmamızdan satın alacağınız ürün hakkında detaylı bilgilere sahip olurken montajı ile alakalı birçok bilgiye de sahip olursunuz.

Diğer bir yangına dayanımlı ürün olan yangın köpüğü ozon tabakasına zarar vermeyen içeriği ve 360 dakikaya kadar yangın geciktirme farkı ile diğer yangın köpüklerinden çok daha tercih edilebilir bir üründür. Tabancalı poliüretan köpük olarak kullanabileceğiniz soudal yangın köpüğü soudafoam FR gun bölme duvar, tavanlar ve zeminler arasındaki bağlantı noktalarının yangın esnasında yangın ve duman izolasyonunda tercih edilir. Kapı ve pencere montajlarında kullanılan bu ürün yangını körükleyici gazları içermez ve duman ve gaza karşı etkili koruma sağlar.

Yangına dayanımlı ürünler arasında yer alan soudal frecryl FR sahip oldukları özellikler ile tek komponentli kullanımı hazır bir üründür. 120 derece ve daha yüksek ısıya maruz kaldığında direkt genleşerek alevlerin yayılmasını ve Duman´ın geçişini engeller. 240 dakika yangın geciktirici özelliğine sahip olan akrilik mastik soudal kuruduktan Sonra boyanabilir ve gözenekli yüzeylerde ya da metallerde üstün yapışma özelliği gösterir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.
 

Whatsapp